Porsche na kazimierskim Rynku

Już w najbliższą sobotę 18 kwietnia na kazimierskim Rynku odbędzie się prezentacja oraz konkurs elegancji samochodów marki Porsche.

Kazimierski Rynek w sobotnie popołudnie zamieni się w salon samochodowy pod otwartym niebem. Pojawią się tutaj auta kojarzone jako drogie i luksusowe, takie, których nie da się nie zauważyć. Samochody marki Porsche. Co konkretnie będziemy mogli zobaczyć?


- Będą dwa lub trzy auta zupełnie nowe, a do tego ponad pięćdziesiąt naszych klubowych samochodów, od najstarszych po najnowsze modele – podają organizatorzy. – Krótko mówiąc, cała plejada gwiazd. Prawdopodobnie z każdego modelu będzie jakiś przedstawiciel.


Prezentacja samochodów odbywać się będzie w godzinach popołudniowych, między 16.00 a 19.30. Około godziny 19.00 organizatorzy planują losowanie nagród oraz ogłoszenie wyników w konkursie elegancji.


Konkurs elegancji podzielony będzie na dwie części. Pierwsza to głosowanie publiczności na wybrany przez siebie samochód. Tu nagrodą dla właściciela wybranego auta będzie puchar burmistrza Kazimierza Dolnego. Warto również dodać, że pomiędzy uczestnikami, którzy oddadzą swoje głosy odbędzie się losowanie drobnych upominków m.in. od Klubu Porsche.


Druga część konkursu będzie podzielona na trzy kategorie: klasyk, transaxle (silnik z przodu, skrzynia z tyłu) oraz modern (nowa generacja). W tym przypadku o przyznaniu pierwszego miejsca będzie decydowała komisja, w skład której wchodzić będą: przedstawiciel Clubu Porsche, przedstawiciel Porsche Polska, burmistrz Miasta Kazimierz Dolny oraz przedstawiciel jednego ze sponsorów.


Organizatorami tego wydarzenia są: Porsche Club oraz miasto Kazimierz Dolny.

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę