Elegancja marki Porsche

Skomentuj (7)

zobacz więcej (24)

W sobotnie popołudnie na kazimierskim Rynku podziwiać mogliśmy samochody marki Porsche. Było ich ponad 50. Klasyk, transaxle, modern - pośród nich każdy na pewno znalazł swój ideał motoryzacyjnego piękna...

Mijający weekend w Kazimierzu Dolnym upłynął pod znakiem warkotu silników i elegancji samochodów pewnej ekskluzywnej marki. Mowa oczywiście o Porsche. W sobotnie popołudnie na kazimierskim Rynku odbyła się bowiem prezentacja oraz konkurs elegancji samochodów tej marki.

Prezentowane auta przyjechały z różnych zakątków Polski. Były samochody z Warszawy, Częstochowy, Krakowa, Poznania, Katowic czy Trójmiasta. W sumie około 50. Prezentacja wzbudzała duże zainteresowanie pośród spacerujących po Rynku turystów. Tym bardziej, że samochody można było dokładnie obejrzeć, porozmawiać z właścicielem, a niektórym udało się nawet usiąść na kierownicą porsche.

- Mimo tego, że sam jeżdżę zupełnie innym samochodem, obok tych tutaj nie da się przejść obojętnie – mówi jeden mężczyzn oglądających prezentowane na Rynku auta. – Bez względu na model, wszystkie auta marki Porsche mają w sobie jakąś wyjątkowość, która przyciąga wzrok. I nie tylko mężczyzn. Kobiet też. Moja żona na przykład jest zachwycona tym widowiskiem.

Oprócz prezentacji odbył się także konkurs elegancji, który podzielony został na dwie części. Pierwszą było głosowanie publiczności na wybrany przez siebie samochód. Nagrodą dla właściciela wybranego auta był Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego.

W konkursie zwyciężył samochód z numerem 14 – Porsche GT3 RS.  Jak podają organizatorzy, auto to wygrało zdecydowaną większością głosów. Właściciel pojazdu otrzymał puchar wręczony przez burmistrza Kazimierza Dolnego, Andrzeja Pisulę.

Samochody marki Porsche w Kazimierzu Dolnym prezentowały się pięknie. Z imprezy zadowoleni są zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy. Czy oznacza to, że tego rodzaju wydarzenie odbędzie się w nadwiślańskim Miasteczku po raz kolejny? Porsche Club nie mówi: nie.

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • Radio Erewań
  Szanowny Janie.

  Onet,gazetę wybiórczą,tvn pozostaw sobie.
  Polecam również słuchanie Lisa, Gozdyry,Durczoka(na razie na urlopie wypoczynkowym). Na dobranoc Niesiolowskiego.
 • jan
  Już w blokach startowych byli do obelg wszyscy uważający się za patriotów. Polecam onet, gazete, tvn, niezależną.pl odrzeczy i dziesiatki innych stron. Zawsze jest jeszcze poczytny blog i facebook Komorowskiego. Tam można się wykazać. Wyrzucić z siebie nienawiść. Po co akurat tutaj?
 • pijany znad Grodarza
  Nie jest prawda o czym pisze pan Kamil Ruciński.
  Ja rownież jestem wściekly, jak KTÓS obraża, wyklina inna isibe. Wiem też, że obowiązkiem własciciela portalu / moderatora/ jest kasowanie tego rodzaju" komentarzy", ale na mily Bog dlaczego WSZYSTKIE ?
  Nie masz rowniez racji, kiedy twierdzisz, że organy scigania nie sa w stanie mnie / innych/ zidentyfikować.
 • Kamil Ruciński
  Pijany, wyjaśniam dlaczego. Komentarze przy artykule związanym z Panem Prezydentem zostały wyłączone ponieważ nikt z redakcji nie będzie ponosił odpowiedzialności za obelgi kierowane w stronę głowy państwa. Tak samo będą usuwane komentarze nie związane z tematem artykułu.

  Za obrazę Prezydenta są konkretne paragrafy. Jeśli uważasz, że wyłączenie komentarzy, to przesada to podaj proszę swoje dane osobowe (tak samo pozostali chętni), a przekażę je policji w sytuacji kiedy dostaniemy wezwanie o wyjaśnienia w tej sprawie.

  Dziękuję za zrozumienie tematu i pozdrawiam.
 • KAZIK
  Popieramy.
 • pijany znad Grodarza
  Nie komentujmy artykułow Redakcji. Dlaczego ?. Chyba wiadomo.
 • Janek
  Piękne auta. Własnie policzyłem, że będzie mnie stać na takie auto już niebawem, w 2057 r.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę