Pomagają dzieciom przetrwać zimę

157 kg darów zebrali kazimierscy wolontariusze z Gminnego Zespołu Szkół w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” . Trafią one do potrzebujących rodzin z dziećmi z terenu gminy.

Kasze, makarony, mąka, cukier – te i inne produkty ofiarowywali najczęściej darczyńcy dla rodzin potrzebujących podczas corocznej niedzielnej zbiórki w ramach akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” w Kazimierzu. W sumie tego typu darów zebrano 127 kg. Pozostałe 30 kg to odzież, obuwie, środki czystości czy zabawki. W sumie 30 małych i dużych wolontariuszy z kazimierskiego Gminnego Zespołu Szkół zebrało 157 kg darów, a których przygotowano 17 paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin z dziećmi z terenu gminy, wybranych wspólnie przez szkołę i Ośrodek Pomocy Społecznej. Wszystko po to, by przeżyć godnie zbliżające się święta.

Skomentuj


Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę