Zbierali dla dzieciaków

Skomentuj (3)

zobacz więcej (24)

Ponad 40 wolontariuszy z Gminnego Zespołu Szkół zbierało dary na rzecz dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Dary zostaną przekazane potrzebującym rodzinom z terenu gminy Kazimierz Dolny.

Żywność trwałą, środki czystości, przybory szkolne i zabawki – głównie te produkty ofiarowywano dla potrzebujących rodzin z dziećmi. Dary przyjmowane były 1 grudnia tradycyjnie w dwóch punktach – pod Farą i pod Klasztorem przez wolontariuszy z Gminnego Zespołu Szkół.

- Pomagamy, bo jest taka potrzeba – mówi krótko Agnieszka Kukier – pedagog z Gminnego Zespołu Szkół. – Jest wiele rodzin ubogich na terenie naszej gminy.

Z zebranych darów przygotowane zostaną paczki, które w następnym tygodniu trafią do potrzebujących.

 

Fot. Marcin Pisula

Gminny Zespół Szkół

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • moryc dublin
  bardzo mi sie akcja podoba - pomoz dzieciom przetrwac zime a nie zbieranie prezentow na swieta, zima dluga i problemy niesie dla biednych, ciesze sie tez z postepow prac fundacji sw Anny, niedlugo wikarowka otworzy podwoje i dzieci beda miec swietlice i goracy posilek - naprawde gratuluje prospolecznych postaw i empatii
 • Mieszkanka
  Wielka szkoda, że nie wiedziałam o tej akcji.
  Czy była o tym wzmianka?
 • ola
  Czyżby pani Kukier widziała taką potrzebę? A cóż to za zmiana osobowości?

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę