Polowanie na lisa w Stajni Wylągi

Skomentuj (1)

zobacz więcej (28)

Z okazji hubertusa, w Stajni Wylągi wielkie święto. Minigonitwy, polowanie "na lisa" czy bieg św. Huberta ściągnęły do stadniny miłośników koni i jeździectwa.

Jesienny weekend to idealny czas na spędzenie czasu wraz z rodziną na łonie natury. Tym bardziej w towarzystwie tak dostojnych zwierząt, jakimi są konie. W minioną sobotę w Stajni Wylągi, tuż pod Kazimierzem Dolnym odbyło się wielkie święto – Hubertus 2017.
Mimo braku słońca, miłośnicy koni i jeździectwa nie zawiedli organizatorów. Przybyli licznie, by wspólnie zakończyć sezon. Były minigonitwy, konkursy z nagrodami, bieg św. Huberta oraz bufet z regionalnymi potrawami.

Wiele radości, szczególnie najmłodszym uczestnikom, przyniósł konkurs na najładniejsze przebranie w stylu Dzikiego Zachodu. Ducha rywalizacji natomiast zobaczyć można było podczas zabawy w „szukanego lisa”, która pociąga wszystkich, bez względu na wiek.

- W tej, ostatniej już gonitwie, udział biorą lokalne celebrytki – mówi Adam Dunia, właściciel Stajni Wylągi. – Są to dziennikarki, właścicielki firm, które na co dzień bardzo nas wspierają, za co serdecznie dziękujemy. Na szczęście zamiłowanie do niektórych pasji nie mija wraz z wiekiem. Tak jest w przypadku jazdy konnej.

Dziewiąta edycja imprezy upłynęła w niezwykle przyjacielskiej atmosferze. Sezon jeździecki można więc uznać za zakończony.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Agroturystyka

Stajnia Wylągi


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę