Hubertus 2017

Skomentuj (3)

Polowanie „na lisa”, minigonitwy i wiele innych atrakcji, także dla dzieci, zaplanowano podczas tegorocznego Hubertusa w Stajni Wylągi. To już w tę sobotę.

To już dziewiąta edycja imprezy jeździeckiej w Stajni Wylągi. Hubertus – tradycyjne święto myśliwych, leśników i jeźdźców, organizowane przez tych ostatnich na zakończenie sezonu jeździeckiego, a przez myśliwych na początek jesienno – zimowych polowań – odbędzie się już w tę sobotę 21 października od 10.00.

 

W programie „szukany lis”, gonitwy i konkurs na najładniejsze przebranie w stylu Dzikiego Zachodu dla najmłodszych, a także Bieg św. Huberta. Rywalizacji sportowej towarzyszyć będzie biesiada przy bufecie z potrawami regionalnymi.


W programie:
10:00
zbiórka najmłodszych uczestników i przygotowanie koni
"Szukany lis", minigonitwy, dekoracja uczestników, rostrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie "Dziki Zachód" dla uczestników minigonitw o nagrodę specjalną.
od 11:00 bufet z regionalnymi potrawami
14:00 Bieg św. Huberta
dekoracja uczestników, wspólna biesiada.


Patronat medialny: www.KazimierzDolny.pl, Radio Puławy 24. Partnerzy: Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzu Dolnym, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach, Wyspa Wisła, Klub Morsa "Z Łabędziem Być", To Ta, Dobra Cobra, Żabczyńscy, Pizzeria OK, Fundacja za 7 Górami, Cukiernia Górniak Kębło.

 

Fot. Julia Dunia
Stajnia Wylągi

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)

Mapa

Agroturystyka

Stajnia Wylągi


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2018. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2018! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę