Hubertus 2017

Skomentuj (3)

Polowanie „na lisa”, minigonitwy i wiele innych atrakcji, także dla dzieci, zaplanowano podczas tegorocznego Hubertusa w Stajni Wylągi. To już w tę sobotę.

To już dziewiąta edycja imprezy jeździeckiej w Stajni Wylągi. Hubertus – tradycyjne święto myśliwych, leśników i jeźdźców, organizowane przez tych ostatnich na zakończenie sezonu jeździeckiego, a przez myśliwych na początek jesienno – zimowych polowań – odbędzie się już w tę sobotę 21 października od 10.00.

 

W programie „szukany lis”, gonitwy i konkurs na najładniejsze przebranie w stylu Dzikiego Zachodu dla najmłodszych, a także Bieg św. Huberta. Rywalizacji sportowej towarzyszyć będzie biesiada przy bufecie z potrawami regionalnymi.


W programie:
10:00
zbiórka najmłodszych uczestników i przygotowanie koni
"Szukany lis", minigonitwy, dekoracja uczestników, rostrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie "Dziki Zachód" dla uczestników minigonitw o nagrodę specjalną.
od 11:00 bufet z regionalnymi potrawami
14:00 Bieg św. Huberta
dekoracja uczestników, wspólna biesiada.


Patronat medialny: www.KazimierzDolny.pl, Radio Puławy 24. Partnerzy: Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzu Dolnym, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach, Wyspa Wisła, Klub Morsa "Z Łabędziem Być", To Ta, Dobra Cobra, Żabczyńscy, Pizzeria OK, Fundacja za 7 Górami, Cukiernia Górniak Kębło.

 

Fot. Julia Dunia
Stajnia Wylągi

 

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)

Mapa

Agroturystyka

Stajnia Wylągi


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę