Pokarnawałowo w Korzeniowej

Skomentuj (1)

Karnawał w Korzeniowej dobiegł końca. W sobotę 8 marca Klubojadalnia zaprasza jeszcze tylko na "Piła i Harfa", pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą", wstęp tylko dla przebranych. Polecamy!

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza na "Piła i Harfa", pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą", wstęp tylko dla przebranych.

 

Za nami już Karnawał w Korzeniowej i wiele wydarzeń, które złożyły sie na ten cykl: znakomity koncert Moriah Woods z Colorado oraz energetyczny mix winylowych dźwięków prezentowany przez DJa BTV by Poziom OZ. Za nami już spotkanie z książką „O krasnoludkach i sierotce Marysi” Marii Konopnickiej w wykonaniu Paprodziada Włodka Dembowskiego i koncert lubelskiej grupy Miąższ oraz Xiądz Maken. Karnawał dobiegł końca. Korzeniowa „inside scena” rozciągnęła klubojadalnię do niespotykanych dotąd rozmiarów. Przed nami jeszcze tylko "Piła i Harfa", pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą". Każde wydarzenie jest uniwersalną karmą radości i odpoczynku.


Nasza myśl przewodnia „Muzyka i Miłość – to fale tego samego oceanu” jednoczy pokolenia, daje siłę i radość korzeniowym gościom. Korzeniowa kuchnia pozwala zadowolić fizyczną stronę naszego jestestwa.

Zapraszamy z głębi serca. Karnawałowy plan przygotowaliśmy dla Kazimierza i okolic, dla gości i letników, dla młodych i deko starszych, smukłych i postawnych, dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę i swobodną atmosferę.

Korzeniowy Dół zaprasza na zimową wizytację, a przy okazji na chwil kilka w Przystanku Korzeniowa. Będzie ciasno, ale „własno”.

 

Pokarnawałowo w Korzeniowej:

 

8 marca - Piła i Harfa, pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą".

 

Zapraszamy!
Załoga Korzeniowej Brygady

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę