Pokarnawałowo w Korzeniowej

Skomentuj (1)

Karnawał w Korzeniowej dobiegł końca. W sobotę 8 marca Klubojadalnia zaprasza jeszcze tylko na "Piła i Harfa", pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą", wstęp tylko dla przebranych. Polecamy!

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza na "Piła i Harfa", pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą", wstęp tylko dla przebranych.

 

Za nami już Karnawał w Korzeniowej i wiele wydarzeń, które złożyły sie na ten cykl: znakomity koncert Moriah Woods z Colorado oraz energetyczny mix winylowych dźwięków prezentowany przez DJa BTV by Poziom OZ. Za nami już spotkanie z książką „O krasnoludkach i sierotce Marysi” Marii Konopnickiej w wykonaniu Paprodziada Włodka Dembowskiego i koncert lubelskiej grupy Miąższ oraz Xiądz Maken. Karnawał dobiegł końca. Korzeniowa „inside scena” rozciągnęła klubojadalnię do niespotykanych dotąd rozmiarów. Przed nami jeszcze tylko "Piła i Harfa", pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą". Każde wydarzenie jest uniwersalną karmą radości i odpoczynku.


Nasza myśl przewodnia „Muzyka i Miłość – to fale tego samego oceanu” jednoczy pokolenia, daje siłę i radość korzeniowym gościom. Korzeniowa kuchnia pozwala zadowolić fizyczną stronę naszego jestestwa.

Zapraszamy z głębi serca. Karnawałowy plan przygotowaliśmy dla Kazimierza i okolic, dla gości i letników, dla młodych i deko starszych, smukłych i postawnych, dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę i swobodną atmosferę.

Korzeniowy Dół zaprasza na zimową wizytację, a przy okazji na chwil kilka w Przystanku Korzeniowa. Będzie ciasno, ale „własno”.

 

Pokarnawałowo w Korzeniowej:

 

8 marca - Piła i Harfa, pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą".

 

Zapraszamy!
Załoga Korzeniowej Brygady

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę