Korzeniowy repertuar 2014

Skomentuj (5)

Karnawał trwa. Korzeniowa „inside scena” rozciąga klubojadalnię do niespotykanych dotąd rozmiarów. Earl Jacob, Moriah Woods, Złodzieje Oklasków, Miąższ, Xiadz Maken, Bajzel, Karma Sound&Ras Sensei, Radikal  Irie, Piła i Harfa  rozpoczynają Korzeniowy repertuar 2014. 

Za nami znakomity koncert Moriah Woods z Colorado oraz energetyczny mix winylowych dźwięków prezentowany przez DJ-a BTV by Poziom OZ. Karnawał trwa. Korzeniowa „inside scena” rozciąga klubojadalnię do niespotykanych dotąd rozmiarów. Earl Jacob, Moriah Woods, Złodzieje Oklasków, Miąższ, Xiadz Maken, Bajzel, Karma Sound&Ras Sensei, Radikal  Irie, Piła i Harfa  rozpoczynają Korzeniowy repertuar 2014. Każde wydarzenie jest uniwersalną karmą radości i odpoczynku.

Nasza myśl przewodnia „Muzyka i Miłość – to fale tego samego oceanu” jednoczy pokolenia, daje siłę i radość korzeniowym gościom . Korzeniowa kuchnia pozwala zadowolić fizyczną stronę naszego jestestwa.

Zapraszamy z głębi serca. Karnawałowy plan przygotowaliśmy dla Kazimierza i okolic, dla gości i letników, dla młodych i deko starszych, smukłych i postawnych, dla każdego, kto ceni sobie dobrą zabawę i swobodną atmosferę.

Korzeniowy Dół zaprasza na zimową wizytację, a przy okazji na chwil kilka w Przystanku Korzeniowa. Będzie ciasno, ale „własno”.

Karnawał w Przystanku Korzeniowa – rozkład zajęć:
 

18 stycznia - koncert Earl Jacob

 

25 stycznia- koncert Moriah Woods

31 stycznia - koncert Złodzieje Oklasków
                             - spotkanie dla dzieci z cyklu „Każda chata ma swojego skrzata” Parodziad czyta Marię Konopnicką  17.00

 

1 lutego - koncert Miąższ oraz spotkanie dla dzieci z cyklu „Każda chata ma swojego skrzata” 15:00

 

8 lutego - dj set Xiądz Maken, Urodziny Boba Marleya 

 

15 lutego - koncert Bajzel 

22 lutego - dj set Karma Sound&Ras Sensei

28 lutego - Radikal  Irie  – bal karnawałowy, tylko dla przebranych

8 marca - Piła i Harfa, pokarnawałowy koncert w ramach projektu "Kazimierz bywa kobietą" 

 

Zapraszamy!

 

Tekst: Załoga Korzeniowej Brygady

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę