Podziękowania dla dyrektor Muzeum

Skomentuj (6)

zobacz więcej (6)

Na ostatniej sesji Rada Miejska złożyła oficjalne podziękowania dla byłej dyrektor Muzeum Nadwiślańskiego za jej działalność na rzecz Kazimierza.

Była dyrektor Muzeum Nadwiślańskiego Agnieszka Zadura z rąk burmistrza Kazimierza Dolnego i przewodniczącego Rady Miejskiej odebrała podziękowania za współpracę.


- Jako przewodnicząca Komisji Kultury Rady Miejskiej poprzedniej kadencji, jako radna i mieszkanka Kazimierza dziękuję Pani za to, że razem ze swoimi współpracownikami sprawiła Pani, że nasze niewielkie – co by nie mówić: prowincjonalne – muzeum zaczęło przyciągać miłośników sztuki z całej Polski swoimi wydarzeniami i wystawami na naprawdę wysokim poziomie rangi Europejskiej - powiedziała na początku sesji radna Ewa Wolna.


Wśród działań dyrektor Zadury wymieniono chociażby wejście Muzeum Nadwiślańskiego i Kazimierza do elitarnego związku kolonii artystycznych euroArt i współorganizację wielkiego wydarzenia o charakterze międzynarodowym, jakim był Festiwal Kolonii Artystycznych.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Mieszkaniec
  Nie ta opcja Polityczna
  • Sprawiedliwość
   Panie Alojzusz, Pani Ewa zwyczajnie powiedziała prawdę. Ale pewnie dla Pana każdy, kto mówi prawdę - plami reputację. Może Pan personalnie mieć do kogoś uwagi. (dot. p.Zadury), ale trzeba być sprawiedliwym i nade wszystko przyzwoitym. Ale te słowa są niestety Panu obce. A Pani Ewa pokazała klasę, czy to się Panu podoba czy nie...
 • Karol
  Dlaczego odeszła Pani Dyrektor? Czyżby za zasługi dla rozwoju muzeum.
 • pijany znad Grodarza
  Kto tak ładnie podziękował ?
  • @@@
   Pani Ewa Wolna.
  • Alojzusz
   Niestety, tym dziwacznym wybrykiem pani Ewa Wolna paskudnie splamiła swoją reputację. Należało trzymać fason i nazywać rzeczy po imieniu: dyrektor Zadura jest osobą pozbawioną, najzwyczajniej, elementarnej kultury. I tylko (aż!) z tego powodu nie powinna była piastować powierzonego jej stanowiska.

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę