Dwa Księżyce świecą najpiękniej

Skomentuj (2)

zobacz więcej (6)

Hotel Dwa Księżyce zwyciężył w konkursie Urzędu Miasta "Najpiękniejsze iluminacje zimowe w Kazimierzu Dolnym 2010/2011”. Oprócz niego nagrodzono także Knajpę U Fryzjera i Pub Mars.

W konkursie "Najpiękniejsze iluminacje zimowe w Kazimierzu Dolnym 2010/2011” ogłoszonym przez Urząd Miasta pod koniec października ubiegłego roku wzięły udział trzy restauracje, jeden hotel i dwie posesje prywatne.

Dekoracje Hotelu Dwa Księżyce - dwie podświetlane kule o różnej tonacji barwnej przesłonięte kurtyną białych nibygwiazd, nawiązujące do dwóch księżyców z osadzonego w klimacie Kazimierza utworu Marii Kuncewiczowej – spodobały się komisji konkursowej najbardziej. I to właśnie hotel Dwa Księżyce uhonorowano pierwszą nagrodą.

Miejsce drugie przypadło w udziale Knajpie U Fryzjera za oryginalne świąteczne „okiennice”. Trzecią nagrodę otrzymał Pub Mars za dyskretną iluminację łączącą elementy chłodu zimy i ciepła wesołych świąt.

Konkurs odbywał się pod patronatem Kazimierskiego Portalu Internetowego.

Fot. Z archiwum Urzędu Miasta

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę