Dwa Księżyce świecą najpiękniej

Skomentuj (2)

zobacz więcej (6)

Hotel Dwa Księżyce zwyciężył w konkursie Urzędu Miasta "Najpiękniejsze iluminacje zimowe w Kazimierzu Dolnym 2010/2011”. Oprócz niego nagrodzono także Knajpę U Fryzjera i Pub Mars.

W konkursie "Najpiękniejsze iluminacje zimowe w Kazimierzu Dolnym 2010/2011” ogłoszonym przez Urząd Miasta pod koniec października ubiegłego roku wzięły udział trzy restauracje, jeden hotel i dwie posesje prywatne.

Dekoracje Hotelu Dwa Księżyce - dwie podświetlane kule o różnej tonacji barwnej przesłonięte kurtyną białych nibygwiazd, nawiązujące do dwóch księżyców z osadzonego w klimacie Kazimierza utworu Marii Kuncewiczowej – spodobały się komisji konkursowej najbardziej. I to właśnie hotel Dwa Księżyce uhonorowano pierwszą nagrodą.

Miejsce drugie przypadło w udziale Knajpie U Fryzjera za oryginalne świąteczne „okiennice”. Trzecią nagrodę otrzymał Pub Mars za dyskretną iluminację łączącą elementy chłodu zimy i ciepła wesołych świąt.

Konkurs odbywał się pod patronatem Kazimierskiego Portalu Internetowego.

Fot. Z archiwum Urzędu Miasta

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę