Ostatni Muzyczny Zamek w tym sezonie: Łukasz Zagrobelny

Skomentuj (9)

Przed nami już ostatnie w tym roku wydarzenie z cyklu Muzyczny Zamek. Sezon zakończony zostanie akustycznym koncertem Łukasza Zagrobelnego. O to, czy aura pogodowa będzie sprzyjać, nie trzeba się zbytnio martwić. Koncert odbędzie się w ogrzewanej hali rozstawionej na dziedzińcu Zamku.

Łukasza Zagrobelnego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego głos, niejednokrotnie nazywany jednym z najlepszych męskich głosów w Polsce, znamy z takich przebojów jak: „Jeszcze o nas”, „Mówisz i masz”, „Przyjdzie czas” czy też „Nie kłam, że kochasz mnie”.

Ma on na swoim koncie już cztery albumy: debiutancką płytę "Myśli warte słów", "Symfonicznie", "Między dźwiękami" oraz "Ja tu zostaję". Jest też laureatem wielu nagród, w tym m.in. Superjedynki za Przebój Roku, ESKA Music Awards dla Artysty Roku, Mikrofonu Popcornu, Viva Comet czy Telekamery. 

Koncert Łukasza Zagrobelnego odbędzie się 19 listopada o godz. 19.30 na dziedzińcu kazimierskiego Zamku.

O bilety można już pytać w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym. Należy się przy tym spieszyć, bo nie ma ich dużo.

- Koncert będzie wydarzeniem kameralnym, z niewielką liczbą miejsc, gdyż wszystko odbędzie się w postawionej na dziedzińcu zamkowym ogrzewanej hali eventowej – piszą organizatorzy.

 

Cena biletu to 20 zł.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Zdzisław Król
  Trudno się nie zgodzić z ,,sikorką" odnośnie marnotrawienia pieniędzy. Nie wiem czy nie ekonomiczniej byłoby w pięknie odnowionych ruinach Kazimierskiego zamku postawić szklaną piramidę na stałe, byłoby taniej korzystniej dla wykorzystania zamku i nie szkodziłoby zabytkowi Pozdrawiam.
 • sikorka
  To jest właśnie marnotrawienie naszych pieniędzy
 • Tom
  Wdrapywac sie na gore i na zamek zeby wlezc do ogrzewanej hali... jaki to koncert na zamku?
  • pijany znad Grodarza
   ogrzewana hala na zamku coby zimny halny nie przeszkadzał.
 • Kazik
  Nawet nie kojarzę tego Zagrobelnego... może czas na disco polo. Tłum gwarantowany.
  • Wikend
   Kaziu, pewnie nie możesz się doczekać na disco polo
 • Yti
  Raczej kit
 • Fanka
  Może burmistrz na harmonii zagra jeszcze jeden koncert na zamku. To będzie hit.
  • pijany znad Grodarza
   ale masz DOWCIP.
   ps. masz chłopaka ?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę