Ostatni Muzyczny Zamek w tym sezonie: Łukasz Zagrobelny

Skomentuj (9)

Przed nami już ostatnie w tym roku wydarzenie z cyklu Muzyczny Zamek. Sezon zakończony zostanie akustycznym koncertem Łukasza Zagrobelnego. O to, czy aura pogodowa będzie sprzyjać, nie trzeba się zbytnio martwić. Koncert odbędzie się w ogrzewanej hali rozstawionej na dziedzińcu Zamku.

Łukasza Zagrobelnego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego głos, niejednokrotnie nazywany jednym z najlepszych męskich głosów w Polsce, znamy z takich przebojów jak: „Jeszcze o nas”, „Mówisz i masz”, „Przyjdzie czas” czy też „Nie kłam, że kochasz mnie”.

Ma on na swoim koncie już cztery albumy: debiutancką płytę "Myśli warte słów", "Symfonicznie", "Między dźwiękami" oraz "Ja tu zostaję". Jest też laureatem wielu nagród, w tym m.in. Superjedynki za Przebój Roku, ESKA Music Awards dla Artysty Roku, Mikrofonu Popcornu, Viva Comet czy Telekamery. 

Koncert Łukasza Zagrobelnego odbędzie się 19 listopada o godz. 19.30 na dziedzińcu kazimierskiego Zamku.

O bilety można już pytać w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym. Należy się przy tym spieszyć, bo nie ma ich dużo.

- Koncert będzie wydarzeniem kameralnym, z niewielką liczbą miejsc, gdyż wszystko odbędzie się w postawionej na dziedzińcu zamkowym ogrzewanej hali eventowej – piszą organizatorzy.

 

Cena biletu to 20 zł.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • Zdzisław Król
  Trudno się nie zgodzić z ,,sikorką" odnośnie marnotrawienia pieniędzy. Nie wiem czy nie ekonomiczniej byłoby w pięknie odnowionych ruinach Kazimierskiego zamku postawić szklaną piramidę na stałe, byłoby taniej korzystniej dla wykorzystania zamku i nie szkodziłoby zabytkowi Pozdrawiam.
 • sikorka
  To jest właśnie marnotrawienie naszych pieniędzy
 • Tom
  Wdrapywac sie na gore i na zamek zeby wlezc do ogrzewanej hali... jaki to koncert na zamku?
  • pijany znad Grodarza
   ogrzewana hala na zamku coby zimny halny nie przeszkadzał.
 • Kazik
  Nawet nie kojarzę tego Zagrobelnego... może czas na disco polo. Tłum gwarantowany.
  • Wikend
   Kaziu, pewnie nie możesz się doczekać na disco polo
 • Yti
  Raczej kit
 • Fanka
  Może burmistrz na harmonii zagra jeszcze jeden koncert na zamku. To będzie hit.
  • pijany znad Grodarza
   ale masz DOWCIP.
   ps. masz chłopaka ?

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę