Opryskiem w komary po raz drugi

Urząd Miasta informuje, że drugi etap odkomarzania zostanie przeprowadzony we wtorek  23 lipca po godzinie 20.00, o ile utrzyma się bezwietrzna i bez opadów. Odkomarzanie zostanie przeprowadzone podobnie jak etap pierwszy także metodą naziemną.

Odkomarzaniem w drugim podejściu objęte zostaną tereny zielone na terenie Kazimierza – w śródmieściu przy poczcie, na Małym Rynku, przy ul. Zamkowej, ul. Góry, ul. Tyszkiewicza ul. Krakowskiej, ul. Cmentarnej, na cmentarzu parafialnym, przy deptaku wzdłuż rzeki Wisły, na ul. Puławskiej, na Wzgórzu Zamkowym, Górze Trzech Krzyży, w Dołach: Korzeniowym,  Norowym i Kamiennym, na ul. Kwaskowa Góra, ul. Czerniawy, ul. Małachowskiego, ul. Plebanka oraz końcówka ul. Szkolnej.

Akcja przeprowadzona zostanie także w Bochotnicy wzdłuż ul. Zamłynie i w sąsiedztwie Biedronki, przy szkole podstawowej i remizie strażackiej, a także przy ścieżce rowerowej wzdłuż Wisły na trasie Bochotnica – Parchatka.

Oprócz tego od komarów opryskane zostaną tereny zielone w Mięćmierzu, na Okalu, na Albrechtówce i Cholewiance.

W sumie akcją w drugim etapie zostanie objęte ponad 113 ha.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę