Opryskiem w komary po raz drugi

Urząd Miasta informuje, że drugi etap odkomarzania zostanie przeprowadzony we wtorek  23 lipca po godzinie 20.00, o ile utrzyma się bezwietrzna i bez opadów. Odkomarzanie zostanie przeprowadzone podobnie jak etap pierwszy także metodą naziemną.

Odkomarzaniem w drugim podejściu objęte zostaną tereny zielone na terenie Kazimierza – w śródmieściu przy poczcie, na Małym Rynku, przy ul. Zamkowej, ul. Góry, ul. Tyszkiewicza ul. Krakowskiej, ul. Cmentarnej, na cmentarzu parafialnym, przy deptaku wzdłuż rzeki Wisły, na ul. Puławskiej, na Wzgórzu Zamkowym, Górze Trzech Krzyży, w Dołach: Korzeniowym,  Norowym i Kamiennym, na ul. Kwaskowa Góra, ul. Czerniawy, ul. Małachowskiego, ul. Plebanka oraz końcówka ul. Szkolnej.

Akcja przeprowadzona zostanie także w Bochotnicy wzdłuż ul. Zamłynie i w sąsiedztwie Biedronki, przy szkole podstawowej i remizie strażackiej, a także przy ścieżce rowerowej wzdłuż Wisły na trasie Bochotnica – Parchatka.

Oprócz tego od komarów opryskane zostaną tereny zielone w Mięćmierzu, na Okalu, na Albrechtówce i Cholewiance.

W sumie akcją w drugim etapie zostanie objęte ponad 113 ha.

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2019! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2019. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2019 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę