Ogłoszono termin Dwóch Brzegów

Skomentuj (3)

Już po raz trzynasty zapraszamy na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi do Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą. W tym roku święto kina w Kazimierzu i Janowcu odbywać się będzie od 27 lipca – 4 sierpnia. Właśnie na stronach festiwalu ogłoszono datę wydarzenia.

Festiwal Dwa Brzegi to międzynarodowe wydarzenie kulturalne, które łączy w swoim programie wszystkie te dziedziny, z których czerpie X Muza.

- Nasz Dział Programowy pod przewodnictwem Grażyny Torbickiej cały czas pracuje nad tegorocznymi programem i wydarzeniami – piszą organizatorzy. – Podczas festiwalu pokażemy produkcje polskie i zagraniczne, premiery i najważniejsze filmy roku, nie zabraknie także interesujących spektakli, wystaw oraz koncertów.

Grono wielbicieli kina od lat wierne festiwalowi stale się poszerza.

- Dotychczasowe edycje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem:, co roku udaje nam się pobić rekordy frekwencyjne – piszą organizatorzy. – Liczymy na obecność miłośników Dwóch Brzegów także w tym roku!

Kazimierz czeka na gości festiwalowych 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi na przełomie lipca i sierpnia.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • Jerzyk
  Przypominam wszystkim, że w tym czasie wyrusza nasza piesza pielgrzymka do Częstochowy.
  • atena
   ale śmieszne
  • Andrzej
   Szerokiej drogi i z „bogiem”

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę