Roksana Węgiel na kazimierskim zamku

Skomentuj (7)

Przed nami pierwszy w tym roku koncert na dziedzińcu kazimierskiego zamku. Na scenie pod gołym niebem wystąpi zwyciężczyni I edycji  The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel jest zwyciężczynią I edycji  The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W styczniu 2019 młoda artystka uzyskała także nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: Fonograficzny debiut roku.


- Jej dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi, zachwycają zarówno jej rówieśników jak i dorosłych – piszą recenzenci.


W maju Roksana Węgiel wystąpi przed kazimierską publicznością. W sobotę, 25 maja o godzinie 16.00 na dziedzińcu kazimierskiego zamku usłyszymy takie utwory, jak m.in.: „Anyone I Want to Be”, „Żyj”, „Nie zmienisz mnie”, „Obiecuję” czy „Lay Low”.


- Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w prezencie nie tylko dla nich… majowy koncert Roksany Węgiel – piszą organizatorzy wydarzenia. - 14-letnia wokalistka to wulkan energii, o czym możecie przekonać się już niebawem podczas jej koncertu na zamku w Kazimierzu Dolnym.


Warto dodać, że tuż przed koncertem, tj. o godz. 15.40, na dziedzińcu Zamku wystąpi Młodzieżowa Grupa Taneczna z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.


Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie biletyna.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • MamaFanki
  CHĘTNIE ODKUPIE 4 BILETY. CENA DO UZGODNIENIA :)
 • Akk
  mozna gdzies jeszcze bilety kupic? na miejscu?
  • MamaFanki
   Niestety bilety wyprzedane. Wczoraj pytałam...
 • Rs6
  Czy są jeszcze bilety w sprzedaży?
 • Fan
  No to komisja kultury się popisała. Było już lepiej zaprosić Zenka Martyniuka.
  • Zenon
   Komisja nie miała wpływu na wydarzenia już zaplanowane w tamtym roku. Ma ambitniejsze plany.
  • ciotka klotka
   Można sie śmiać i pokpiwać ,ale Zenon Martyniuk po 30 latach kariery i zarobionych milionach nie ma przewrócone w głowie ,a tu w tym przypadku ech szkoda gadać .

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę