Roksana Węgiel na kazimierskim zamku

Skomentuj (7)

Przed nami pierwszy w tym roku koncert na dziedzińcu kazimierskiego zamku. Na scenie pod gołym niebem wystąpi zwyciężczyni I edycji  The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel jest zwyciężczynią I edycji  The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W styczniu 2019 młoda artystka uzyskała także nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: Fonograficzny debiut roku.


- Jej dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi, zachwycają zarówno jej rówieśników jak i dorosłych – piszą recenzenci.


W maju Roksana Węgiel wystąpi przed kazimierską publicznością. W sobotę, 25 maja o godzinie 16.00 na dziedzińcu kazimierskiego zamku usłyszymy takie utwory, jak m.in.: „Anyone I Want to Be”, „Żyj”, „Nie zmienisz mnie”, „Obiecuję” czy „Lay Low”.


- Z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka w prezencie nie tylko dla nich… majowy koncert Roksany Węgiel – piszą organizatorzy wydarzenia. - 14-letnia wokalistka to wulkan energii, o czym możecie przekonać się już niebawem podczas jej koncertu na zamku w Kazimierzu Dolnym.


Warto dodać, że tuż przed koncertem, tj. o godz. 15.40, na dziedzińcu Zamku wystąpi Młodzieżowa Grupa Taneczna z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.


Bilety w cenie 10 zł można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym i na stronie biletyna.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • MamaFanki
  CHĘTNIE ODKUPIE 4 BILETY. CENA DO UZGODNIENIA :)
 • Akk
  mozna gdzies jeszcze bilety kupic? na miejscu?
  • MamaFanki
   Niestety bilety wyprzedane. Wczoraj pytałam...
 • Rs6
  Czy są jeszcze bilety w sprzedaży?
 • Fan
  No to komisja kultury się popisała. Było już lepiej zaprosić Zenka Martyniuka.
  • Zenon
   Komisja nie miała wpływu na wydarzenia już zaplanowane w tamtym roku. Ma ambitniejsze plany.
  • ciotka klotka
   Można sie śmiać i pokpiwać ,ale Zenon Martyniuk po 30 latach kariery i zarobionych milionach nie ma przewrócone w głowie ,a tu w tym przypadku ech szkoda gadać .

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę