Odmieniony KazimierzDolny.pl

Skomentuj (9)
Kazimierski Portal Internetowy przygotował dla swoich czytelników prezent na gwiazdkę – nową szatę graficzną. Zmiany choć na pierwszy rzut oka rewolucyjne, nawiązują do poprzedniej wersji.

„Nowy układ strony był bardzo potrzebny. Liczba dodawanych działów oraz informacji systematycznie się powiększa, w związku z tym należało odpowiednio je pogrupować i ułatwić nawigacje użytkownikom.”– mówi Kamil Ruciński, właściciel firmy Extramedia obsługującej serwis od strony technologicznej.

„Odświeżona grafika wpłynęła również na estetykę, teraz serwis wygląda bardziej profesjonalnie. Równocześnie zmiany nawiązują do poprzedniej wersji, zachowany został bordowo-szary kolor, a w nagłówku panorama Kazimierza Dolnego z Góry Trzech Krzyży. I tutaj kolejna niespodzianka. Zdjęcia miasteczka w górnej części strony zmieniają się w ciągu doby trzykrotnie i uzależnione są od pory dnia w Kazimierzu. Widzimy zatem mglisty poranek, słoneczny dzień i rozświetlone latarniami nocne ulice. – dodaje Kamil Ruciński

„Wykonaliśmy aż dziesięć sesji fotograficznych o różnych godzinach. Moim zdaniem do nowej grafiki wybraliśmy najlepsze zdjęcia. Docelowo planujemy, aby panorama była uzależniona również od pory roku.” – mówi Mateusz Stachyra, fotograf.

„Najbardziej podoba mi się czytelne pogrupowanie wiadomości. Turystów zainteresują najbardziej informacje z działów „Turystyka” oraz „Kultura i Sztuka”, mieszkańców pochłonie zapewne dodatkowa lektura działów „Z Miasta” oraz „Sport”, w których przeczytają o codziennych wydarzeniach z miasteczka.” – komentuje zmiany Anna Soria, redaktor naczelna Kazimierskiego Portalu Internetowego.

Następnym udogodnieniem jest rozbudowa działu z ogłoszeniami drobnymi - „Anonse”. Oprócz odświeżenia grafiki i utworzenia nowych kategorii ogłoszeń, pojawiła się możliwość dodawania zdjęć.

Jak zapewnia redakcja portalu, to nie koniec innowacji i przyszłym roku możemy liczyć na kolejne niespodzianki.

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl powstał w lutym 2003 roku. Przez prawie 3 lata działalności zyskał popularność zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców nadwiślańskiego miasteczka. Pierwszy milion odsłon użytkownicy wygenerowali w ciągu roku, obecnie milion odsłon jest generowanych w ciągu miesiąca!


Obecnie trwają prace nad pełną aktualizacją portalu do nowej szaty graficznej. Wszystkie niedociągnięcia będą stopniowo eliminowane. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, które można zgłaszać w komentarzach.

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • Paweł Nowosadzki (gość)
  Panie Kamilu jestem pod wrażeniem - to jest profesjonalne a nasz temat ze wzgledu na kwoty na razie musimy odłozyc na później, ale kto wie, póki co pozdrowienia z okazji świąt i bardzo dobrego Nowego roku. Pozdrawiam Paweł Nowosadzki Puławy
 • karol (gość)
  OOOOOOOO!!! Zmieniło się zdjęcie, piękny Kazimierz wieczorową porą.
 • karol (gość)
  Jestem pod wielkim wrażeniem.... - przepraszam zupelnie nie wiem dlaczego napisalem inaczej. Pod wrażeniem Panie Kamilu!!!
 • zegarmistrz (gość)
  Kamil!! Jest super w wersji roboczej wyglądało inaczaj,ale na żywca robi wrażenie
 • karol (gość)
  Jestem pod wielkim wrarzeniem zmian, zmian oczywiście na PLUS. Piękna szata graficzna, kolorystyka, uporządkowanie.......i piękne zdjęcia Miasteczka.
  Gratulacje:)
 • markoss2000 (gość)
  supeeer !!!
 • Aneri (gość)
  Gratulacje i podziękowanie za wysiłki z wprowadzeniem nowości.Te zmieniające się zdjęcia to bomba.Widząc zmieniający się mglisty poranek jestem zauroczona.Duża bużka dla pomysłodawcy i autora ujęć.Przy okazji muszę dodać,że ta strona,ta kazimierska jest wspaniałą "osłodą". Należę do ludzi "chorych" na Kazimierz Dolny, więc lepszego lekarstwa jak ta właśnie "pigułka"strony nie dostałabym w żadnej "aptece życia".Jeszcze raz DZIEKUJE.
 • Anonim (gość)
  Więc ruszam zapoznawać się ze zmianami. Oczywiście to jest również moja strona startowa, więc dzień rozpocząłem z pewnym zdziwieniem. Ale już na pierwszy rzut oka jest ciekawie. Oby dalej jeszcze lepiej.
 • sułek (gość)
  No i pięknie! chyba pierwszy się wypowiadam na ten temat - w ramach uznania dla działań Kamila ustawcie sobie tę stronę jako startową. Ja to zrobiłem 2 dni po tym jak nauczyłem się odpalać komputer. Nowa - jeszcze ładniejsza!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę