Obejrzeli się

„Obejrzeli się” się to tytuł wystawy prac młodego artysty Pawła Kulińskiego. Nietypową kolekcję rysunków będzie można oglądać w KOKPiT – Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Otwarcie już 20 listopada.

Paweł Kuliński urodził się w 1993 roku. Od najmłodszych lat interesował go rysunek, chwytał więc za ołówek i przenosił swoją wyobraźnię na papier. To zamiłowanie do sztuki trwa do dziś.

- Napędzany amerykańskimi komiksami i kreskówkami starał się odwzorowywać to, co go fascynowało – czytamy w informacji prasowej. – Dziś, jako rysownik – samouk tworzy własne postacie i studiując w szkole filmowej marzy o własnych animacjach. Przy tworzeniu używa tuszu kreślarskiego, specjalnych markerów czy pędzli, ale jak sam zaznacza, na zawsze najważniejszym elementem pozostanie ołówek.

W Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki artysta zaprezentuje nietypową kolekcję prac. Wystawa nosi tytuł „Obejrzeli się”.

Zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższy piątek, 20 listopada o godzinie 15.00.

Wystawę prac Pawła Kuliskiego można oglądać w kazimierskiej bibliotece do końca stycznia 2016 r., w godzinach pracy biblioteki: od poniedziałku do piątku 9.00-17.00, w sobotę 10.00-14.00.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę