Obejrzeli się

„Obejrzeli się” się to tytuł wystawy prac młodego artysty Pawła Kulińskiego. Nietypową kolekcję rysunków będzie można oglądać w KOKPiT – Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Otwarcie już 20 listopada.

Paweł Kuliński urodził się w 1993 roku. Od najmłodszych lat interesował go rysunek, chwytał więc za ołówek i przenosił swoją wyobraźnię na papier. To zamiłowanie do sztuki trwa do dziś.

- Napędzany amerykańskimi komiksami i kreskówkami starał się odwzorowywać to, co go fascynowało – czytamy w informacji prasowej. – Dziś, jako rysownik – samouk tworzy własne postacie i studiując w szkole filmowej marzy o własnych animacjach. Przy tworzeniu używa tuszu kreślarskiego, specjalnych markerów czy pędzli, ale jak sam zaznacza, na zawsze najważniejszym elementem pozostanie ołówek.

W Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki artysta zaprezentuje nietypową kolekcję prac. Wystawa nosi tytuł „Obejrzeli się”.

Zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższy piątek, 20 listopada o godzinie 15.00.

Wystawę prac Pawła Kuliskiego można oglądać w kazimierskiej bibliotece do końca stycznia 2016 r., w godzinach pracy biblioteki: od poniedziałku do piątku 9.00-17.00, w sobotę 10.00-14.00.

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę