Obejrzeli się

„Obejrzeli się” się to tytuł wystawy prac młodego artysty Pawła Kulińskiego. Nietypową kolekcję rysunków będzie można oglądać w KOKPiT – Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym. Otwarcie już 20 listopada.

Paweł Kuliński urodził się w 1993 roku. Od najmłodszych lat interesował go rysunek, chwytał więc za ołówek i przenosił swoją wyobraźnię na papier. To zamiłowanie do sztuki trwa do dziś.

- Napędzany amerykańskimi komiksami i kreskówkami starał się odwzorowywać to, co go fascynowało – czytamy w informacji prasowej. – Dziś, jako rysownik – samouk tworzy własne postacie i studiując w szkole filmowej marzy o własnych animacjach. Przy tworzeniu używa tuszu kreślarskiego, specjalnych markerów czy pędzli, ale jak sam zaznacza, na zawsze najważniejszym elementem pozostanie ołówek.

W Bibliotece Publicznej, oddziale Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki artysta zaprezentuje nietypową kolekcję prac. Wystawa nosi tytuł „Obejrzeli się”.

Zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się w najbliższy piątek, 20 listopada o godzinie 15.00.

Wystawę prac Pawła Kuliskiego można oglądać w kazimierskiej bibliotece do końca stycznia 2016 r., w godzinach pracy biblioteki: od poniedziałku do piątku 9.00-17.00, w sobotę 10.00-14.00.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę