Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu

„Sekrety istnienia” to skarbnica setek złotych myśli o tym, jak odnaleźć źródło radości życia oraz jak się z wdziękiem zestarzeć.  Ta i inne książki Jolanty Szwalbe będą tematem spotkania autorskiego „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu" w kazimierskiej bibliotece już w najbliższy czwartek.

Jolanta Szwalbe jest łodzianką. A oprócz tego również autorką czterech antologii cytatów: „Myśl i działaj dla przyszłości” – 900 inspirujących myśli m. in. o pieniądzach, decyzjach, czasie, przyszłości, sukcesie czy starości, „Złap na zawsze wiatr w żagle" – 1000 inspirujących myśli, które mają na celu rozbudzenie w czytelniku ducha przedsiębiorczości, „Wyrusz w drogę" – 900 inspirujących myśli Jana Pawła II, m. in. o działaniu, człowieku, życiu, miłości, pracy czy kulturze, z przedmową red. Ewy Karabin z Więzi oraz „Sekrety istnienia” – 900 inspirujących myśli, jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć, z przedmową Zuzanny Celmer.

W 2008 roku Jolanta Szwalbe otworzyła własne Wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Jak sama przyznaje, swoje książki kieruje do wszystkich, bez względu na wiek czy płeć, jednak nie ukrywa, że szczególną grupą docelową są osoby 50+.

- Jolanta Szwalbe chce poprzez swoje publikacje i przygotowane na ich podstawie wykłady inspirować do aktywności, wzmacniać wiarę w siebie, dawać radość i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu – piszą organizatorzy spotkania.

12 listopada 2015 o godz. 10.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki – Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym odbędzie się spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe zatytułowane „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu".

Spotkanie połączone będzie z wykładem pełnym cytatów, anegdot i ciekawych historii.

Warto również dodać, że autorka antologii wykładała w ponad 200 Uniwersytetach Trzeciego Wieku, a także w 60 bibliotekach. Spotkanie w kazimierskiej bibliotece już w najbliższy czwartek o godz. 10.00. Wstęp jest wolny.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę