Nowy sprzęt dydaktyczny dla Koszczyca

Powiat puławski startuje z nowym projektem unijnym o wartości prawie 3,5 mln zł. W ramach projektu do pięciu szkolnych pracowni w najbliższych miesiącach trafi nowy sprzęt dydaktyczny, komputerowy i multimedialny oraz nowe meble czy specjalistyczna literatura. Jednym z beneficjentów programu jest Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.
Uczniowie szkół prowadzonych przez powiat puławski wkrótce będą mogli korzystać z najnowszego, współczesnego sprzętu dydaktycznego. Projektem objęto pięć szkół średnich, wśród których jest także Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza. 
Przyszli technicy hotelarstwa kształcący się w kazimierskim Koszczycu otrzymają nowy piec konwekcyjno-parowy, zmywarkę, parownicę, odkurzacz oraz inne akcesoria kuchenne. Pracownia logistyczna natomiast wzbogaci się o nowe komputery, pomoce dydaktyczne, oprogramowanie magazynowe, modele, wzorniki i szablony dokumentów.
Jak tłumaczy Kamil Lewandowski, rzecznik powiatu puławskiego, wszystko po to, by uczniowie mogli nabywać umiejętności na nowoczesnym sprzęcie, odzwierciedlającym rzeczywiste warunki pracy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę