Nowy sprzęt dydaktyczny dla Koszczyca

Powiat puławski startuje z nowym projektem unijnym o wartości prawie 3,5 mln zł. W ramach projektu do pięciu szkolnych pracowni w najbliższych miesiącach trafi nowy sprzęt dydaktyczny, komputerowy i multimedialny oraz nowe meble czy specjalistyczna literatura. Jednym z beneficjentów programu jest Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.
Uczniowie szkół prowadzonych przez powiat puławski wkrótce będą mogli korzystać z najnowszego, współczesnego sprzętu dydaktycznego. Projektem objęto pięć szkół średnich, wśród których jest także Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza. 
Przyszli technicy hotelarstwa kształcący się w kazimierskim Koszczycu otrzymają nowy piec konwekcyjno-parowy, zmywarkę, parownicę, odkurzacz oraz inne akcesoria kuchenne. Pracownia logistyczna natomiast wzbogaci się o nowe komputery, pomoce dydaktyczne, oprogramowanie magazynowe, modele, wzorniki i szablony dokumentów.
Jak tłumaczy Kamil Lewandowski, rzecznik powiatu puławskiego, wszystko po to, by uczniowie mogli nabywać umiejętności na nowoczesnym sprzęcie, odzwierciedlającym rzeczywiste warunki pracy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę