"Niektóre tajemnice" Krzysztofa Gryki

Puławianin z pochodzenia, krakowianin z wyboru, spadkobierca kultury śródziemnomorskiej – z zamiłowania. Krzysztof Gryko, którego pamiętamy z ubiegłorocznego koncertu zespołu Los Mar Sentimentales w Knajpie u Fryzjera, wystąpi znowu w Kazimierzu, tym razem solo z gitarą flamenco.

Muzyka Krzysztofa Gryki to autorskie kompozycje oscylujące wokół tradycji śródziemnomorskich, nawiązujące do flamenco, muzyki cygańskiej, arabskiej, żydowskiej, indyjskiej i innych obszarów muzycznych.

Koncert "Niektóre tajemnice” w Synagodze już 30 lipca o godzinie 18.00.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w budynku Synagogi codziennie od 10.00 do 18.00 lub bezpośrednio przed koncertem. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej 692 578 677 lub 81 8810 894. Ilość miejsc ograniczona.

 

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę