Zaśpiewajmy o miłości

Skomentuj (1)

Najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe w wykonaniu solistki zespołu Chmielnikers usłyszymy w koncercie „Zaśpiewajmy o miłości”, na który 27 lipca o godzinie 18.00 zapraszamy do Synagogi.

Najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe F. Lehara, E. Kalmana, A. L Webbera, G. Gershwina i J. Straussa usłyszymy 27 lipca o godzinie 18.00 podczas koncertu solistki zespołu Chmielnikers – Marzeny Trzebińskiej.

Marzena Trzebińska jako absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im.Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Krystyny Rorbach współpracuje nie tylko z zespołem Chmielnikers, ale także z Filharmonią Świętokrzyską oraz zespołem Strauss Ensemble. W swoim repertuarze oprócz muzyki klezmerskiej ma więc także arie operowe, operetkowe, musicalowe oraz dzieła muzyki oratoryjno-kantatowej.

Marzenie Trzebińskiej akompaniować będzie pianista Przemysław Rudkowski – absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi, nauczyciel fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Kielcach, członek zespołu „ArtePhino Trio”. Jako akompaniator zdobył wyróżnienia na konkursach w Warszawie i Lublinie.

Słowo wstępne wygłosi Beata Misztal.

 

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w budynku Synagogi codziennie od 10.00 do 18.00 lub bezpośrednio przed koncertem. Istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej 692 578 677 lub 81 8810 894. Ilość miejsc ograniczona.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • annaa
    Oby tego koncertu nie przyćmiła inauguracja Dwóch Brzegów. W każdym razie i temat, i wybrani kompozytorzy zachęcają do przyjścia.

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę