Muzyczny Zamek: Roksana Węgiel

zobacz więcej (27)

Sezon koncertów na dziedzińcu kazimierskiego zamku można uznać za rozpoczęty. Pierwszą artystką, która pojawiła się na scenie pod gołym niebem była Roksana Węgiel.

Piękna pogoda, niezwykły klimat ruin kazimierskiego zamku i bardzo podekscytowana, młoda publiczność – tak w wielkim skrócie opisać można koncert Roksany Węgiel w Kazimierzu. To pierwsze w tym roku wydarzenie muzyczne, które odbyło się na dziedzińcu kazimierskiego zamku.

- Kochamy Cię, kochamy Cię Roksi! Jesteś najlepsza! - krzyczała publiczność.

Takie wyznanie nie mogło pozostać bez odpowiedzi: - Też Was kocham! I dziękuję, że tak licznie się tutaj pojawiliście!

Wokalistka pomiędzy utworami bardzo chętnie i swobodnie wchodziła w interakcję z publicznością. Opowiadała o poszczególnych piosenkach, zadawała pytania i zachęcała do wspólnego śpiewania. Uczestnicy koncertu byli zachwyceni!

Podczas koncertu w Kazimierzu Dolnym artystka zaprezentowała takie utwory, jak m.in.: „Anyone I Want to Be”, „Żyj”, „Nie zmienisz mnie”, „Obiecuję” czy „Lay Low”. Wszystkie wykonała wspólnie z publicznością, która - jak się okazało - zna każdą piosenkę na pamięć.

Koncert Roksany Węgiel poprzedził występ Młodzieżowej Grupy Tanecznej z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki.

Fragment koncertu zobaczyć można na Facebooku >>>

A już niebawem, 6 lipca na dziedzińcu kazimierskiego zamku wystąpi Edyta Górniak.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę