Międzypokoleniowa sztafeta turystyczna

Skomentuj (1)

Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza swoich członków do udziału w Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. Zostały ostatnie wolne miejsca!

W ramach Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej „Wędruj z nami ojczystymi szlakami” w kazimierskie góry i wąwozy wyruszy setka miłośników wędrówek z PTTK Kazimierz. Impreza organizowana jest w ramach obchodów Roku Krajoznawstwa Polskiego w okolicach Dnia Turystyki, który przypada na 27 września.

Trasa poprowadzi ul. Lubelską i Kwaskową Górą, dalej wąwozami w okolice Jeziorszczyzny, a potem powrót na Doły i znów dalej mało uczęszczanymi wąwozami na Góry i na ul. Puławską, gdzie nastąpi zakończenia rajdu.

- Nie zabraknie oczywiście legend i ciekawych opowieści – obiecuje Marcin Pisula przewodnik PTTK, który poprowadzi grupę.

Start w sobotę 24 września o godz.10.00 spod biura PTTK, Rynek 27. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca! Liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy do czwartku 22 września do godz. 12.00 w Biurze Oddziału PTTK, Rynek 27.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę