Międzypokoleniowa sztafeta turystyczna

Skomentuj (1)

Oddział PTTK w Kazimierzu Dolnym zaprasza swoich członków do udziału w Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej. Zostały ostatnie wolne miejsca!

W ramach Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej „Wędruj z nami ojczystymi szlakami” w kazimierskie góry i wąwozy wyruszy setka miłośników wędrówek z PTTK Kazimierz. Impreza organizowana jest w ramach obchodów Roku Krajoznawstwa Polskiego w okolicach Dnia Turystyki, który przypada na 27 września.

Trasa poprowadzi ul. Lubelską i Kwaskową Górą, dalej wąwozami w okolice Jeziorszczyzny, a potem powrót na Doły i znów dalej mało uczęszczanymi wąwozami na Góry i na ul. Puławską, gdzie nastąpi zakończenia rajdu.

- Nie zabraknie oczywiście legend i ciekawych opowieści – obiecuje Marcin Pisula przewodnik PTTK, który poprowadzi grupę.

Start w sobotę 24 września o godz.10.00 spod biura PTTK, Rynek 27. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca! Liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy do czwartku 22 września do godz. 12.00 w Biurze Oddziału PTTK, Rynek 27.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę