Matury w Koszczycu

Skomentuj (8)

W Koszczycu trwają matury. Polski, matematyka już za maturzystami. Teraz czas na języki – dziś angielski – i kolejne przedmioty maturalne, w tym niemiecki. Jako przedmioty dodatkowe uczniowie z Koszczyca wybrali biologię, wiedzę o społeczeństwie, geografię i historię sztuki. Egzaminy pisemne zakończą się 15 maja.

Maturzyści z Koszczyca przystępują do egzaminów maturalnych z dyplomami w kieszeni. Wyniki styczniowych egzaminów zawodowych – w kolejnych kwalifikacjach – logistycy i hotelarze odebrali już w marcu.  Matura umożliwi im kształcenie w szkołach wyższych. Powodzenia!

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • matórzysta
  Ja z polskiego pisałem kiedyś o cechach patriotycznych partyzantów Armii i Gwardii Ludowej w walce i przydatnych później przez nich w budowie Ludowej Ojczyzny na podstawie przykładów lektur, filmu, prasy. Pisałem 1,5 godz. Dostałem 5. Inni zadręczali się Słowackim 4 godz i dostali 3
  • pijany znad Grodarza
   Pamiętasz te cechy ? Napisz. Ciekaw jestem czy wystepują one w dzisiejszych czasach, bo dzisiaj jeśli jest o nich mowa, to liczą się te, które posiadaja członkowie PiS. Bluznierstwem było jeśli cechy, które wymieniłeś w swojej pracy, będą pokrywały się z tymi z PiS.


   Będziesz musial złożyć samokrytykę.
  • Jacek
   @ maturzysta Polonistka była fanką Wandy Wasilewskiej a Państwowa Komisja Egzaminacyjna to przyszkolna POP PZPR. Gdzie po maturze robiłeś karierę?
  • ******
   Widac orle jak przyswoiles ortografie.
 • pijany znad Grodarza
  Jeszcze nie rozpoczęli, a jednemu JUŻ ściąga upadła na podłogę.


  Powodzenia.
  • olek
   temu pijany upadla ściąga a za ciebie to dostałeś gotowa maturę bo był taki ustrój
  • pani od polskiego
   @ olek przeczytaj syneczku co napisałeś.
  • pijany znad Grodarza
   Widzi " @ pani od polskiego.?

   " ......... jakie dzieci nauczanie....". Podejrzewam, że dużo wie o " żołnierzach wyklętych "

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2019? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2019.
Pokaż stopkę