Majówka z Zajazdem Piastowskim 2015

Skomentuj (1)

Hotel Zajazd Piastowski zaprasza na sportową majówkę na ulicę Słoneczną. Na Ogólnopolskim Turnieju w Wyciskaniu Sztangi o Puchar Hotelu „Zajazd Piastowski” pojawi się tam czołówka polskiego wyciskania.

W czasie trzeciej już Majówki z Zajazdem Piastowskim 2 maja na terenie Hotelu „Zajazd Piastowski” przy ul. Słonecznej rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej w Wyciskaniu Sztangi o Puchar Hotelu „Zajazd Piastowski”. Pojawią się tam czołówka polskiego wyciskania, m.in. mistrz i rekordzista świata Dominik Skrzyński, reprezentant Polski, dwukrotny Mistrz Polski w trójboju siłowym Marcin Goleń, a puławską sztangę reprezentować będą zawodnicy KS Wisła Puławy, w tym rekordzista świata juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc Michał Janusz.

W trakcie zawodów publiczność będzie miała okazję sprawdzenia się w wyciskaniu.

Zmaganiom sportowym w Zajeździe Piastowskim towarzyszyć będzie piknik połączony ze wspólnym grillowaniem, wstęp wolny. Wpisowe dla zawodników – 50 zł.

W programie:

8.30 – 10.30 – zgłoszenie zawodników, ważenie
11.30 – uroczyste otwarcie zawodów
12.00 – 14.30 – start pierwszych kategorii
15.00 – 6.00  konkurs w wyciskaniu dla publiczności
16.30 – 18.30 – start pozostałych kategorii
19.00 – wręczenie dyplomów i nagród

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Hotele

Hotel *** Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę