Majówka z Zajazdem Piastowskim 2015

Skomentuj (1)

Hotel Zajazd Piastowski zaprasza na sportową majówkę na ulicę Słoneczną. Na Ogólnopolskim Turnieju w Wyciskaniu Sztangi o Puchar Hotelu „Zajazd Piastowski” pojawi się tam czołówka polskiego wyciskania.

W czasie trzeciej już Majówki z Zajazdem Piastowskim 2 maja na terenie Hotelu „Zajazd Piastowski” przy ul. Słonecznej rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej w Wyciskaniu Sztangi o Puchar Hotelu „Zajazd Piastowski”. Pojawią się tam czołówka polskiego wyciskania, m.in. mistrz i rekordzista świata Dominik Skrzyński, reprezentant Polski, dwukrotny Mistrz Polski w trójboju siłowym Marcin Goleń, a puławską sztangę reprezentować będą zawodnicy KS Wisła Puławy, w tym rekordzista świata juniorów w wyciskaniu sztangi leżąc Michał Janusz.

W trakcie zawodów publiczność będzie miała okazję sprawdzenia się w wyciskaniu.

Zmaganiom sportowym w Zajeździe Piastowskim towarzyszyć będzie piknik połączony ze wspólnym grillowaniem, wstęp wolny. Wpisowe dla zawodników – 50 zł.

W programie:

8.30 – 10.30 – zgłoszenie zawodników, ważenie
11.30 – uroczyste otwarcie zawodów
12.00 – 14.30 – start pierwszych kategorii
15.00 – 6.00  konkurs w wyciskaniu dla publiczności
16.30 – 18.30 – start pozostałych kategorii
19.00 – wręczenie dyplomów i nagród

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę