Majowe spotkania z archeologią

zobacz więcej (20)

Na Grodzisku Żmijowiska trwają "Spotkania z archeologią". Z roku na rok, te archeologiczne eksperymenty przyciągają coraz więcej ludzi.

Od soboty, 29 kwietnia na terenie dawnego grodu w Żmijowiskach, a obecnie w siedzibie oddziału Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym trwają majowe "Spotkania z archeologią".

 

Z roku na rok wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę zwiedzających. Szczególnie rodziny z dziećmi. Bo na grodzisku każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

 

Tym razem uczestnicy mogą wziąć udział w archeologicznych eksperymentach, grach terenowych a także obejrzeć różnorodne rekonstrukcje historyczne. Program tegorocznej imprezy jest naprawdę ciekawy.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia Grodziska Żmijowiska w godzinach 10.00 - 16.00.

 

Więcej informacji wkrótce.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Grodzisko Żmijowiska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę