Majowe spotkania z archeologią

zobacz więcej (20)

Na Grodzisku Żmijowiska trwają "Spotkania z archeologią". Z roku na rok, te archeologiczne eksperymenty przyciągają coraz więcej ludzi.

Od soboty, 29 kwietnia na terenie dawnego grodu w Żmijowiskach, a obecnie w siedzibie oddziału Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym trwają majowe "Spotkania z archeologią".

 

Z roku na rok wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę zwiedzających. Szczególnie rodziny z dziećmi. Bo na grodzisku każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

 

Tym razem uczestnicy mogą wziąć udział w archeologicznych eksperymentach, grach terenowych a także obejrzeć różnorodne rekonstrukcje historyczne. Program tegorocznej imprezy jest naprawdę ciekawy.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia Grodziska Żmijowiska w godzinach 10.00 - 16.00.

 

Więcej informacji wkrótce.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Grodzisko Żmijowiska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę