Majowe spotkania z archeologią

zobacz więcej (20)

Na Grodzisku Żmijowiska trwają "Spotkania z archeologią". Z roku na rok, te archeologiczne eksperymenty przyciągają coraz więcej ludzi.

Od soboty, 29 kwietnia na terenie dawnego grodu w Żmijowiskach, a obecnie w siedzibie oddziału Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym trwają majowe "Spotkania z archeologią".

 

Z roku na rok wydarzenie to przyciąga coraz większą liczbę zwiedzających. Szczególnie rodziny z dziećmi. Bo na grodzisku każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

 

Tym razem uczestnicy mogą wziąć udział w archeologicznych eksperymentach, grach terenowych a także obejrzeć różnorodne rekonstrukcje historyczne. Program tegorocznej imprezy jest naprawdę ciekawy.

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia Grodziska Żmijowiska w godzinach 10.00 - 16.00.

 

Więcej informacji wkrótce.

 

Skomentuj


Mapa

Muzea

Grodzisko Żmijowiska


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę