LemON w Kazimierzu

Skomentuj (6)

Swoją karierę zaczęli zaledwie kilka lat temu. W tym czasie zdobyli już liczne wyróżnienia m.in.: SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach. Na swoim koncie mają już trzy płyty, dwie platynowe i jedną złotą. Zespół LemOn, bo o nich mowa, robi błyskawiczną karierę, a w październiku zagrają w Kazimierzu Dolnym.  

Zespół jest niezwykłą mieszanką, zarówno pod względem etnicznym jak i muzycznym. Jego członkowie pochodzą z najróżniejszych zakątków kraju i wywodzą się z kultury polskiej, ukraińskiej i łemkowskiej. Także ich muzyka jest połączeniem różnych gatunków: rocka, jazzu, folku, hip hopu i r’n’b.

- LemON to zespół, który ma szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu. Jestem urzeczony tym bandem – powiedział Adam Sztaba, gdy zespół wygrał 3. edycję Must Be The Music. - Wydawałoby się, że oni są tacy niszowi. Ale nagrywają piosenki, które są na listach przebojów, czyli okazuje się, że te dwie rzeczy można połączyć.

O klasie zespołu świadczy też, że w tym roku zostali osobiście wybrani przez grupę Imagine Dragons jako jedyny support ich pierwszego koncertu w Polsce w łódzkiej Atlas Arenie.

Koncert LemON odbędzie się w sobotę, 8 października, na kazimierskim Zamku. Początek o godz. 19.00.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym, ul. Rynek 15.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę