LemON w Kazimierzu

Skomentuj (6)

Swoją karierę zaczęli zaledwie kilka lat temu. W tym czasie zdobyli już liczne wyróżnienia m.in.: SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach. Na swoim koncie mają już trzy płyty, dwie platynowe i jedną złotą. Zespół LemOn, bo o nich mowa, robi błyskawiczną karierę, a w październiku zagrają w Kazimierzu Dolnym.  

Zespół jest niezwykłą mieszanką, zarówno pod względem etnicznym jak i muzycznym. Jego członkowie pochodzą z najróżniejszych zakątków kraju i wywodzą się z kultury polskiej, ukraińskiej i łemkowskiej. Także ich muzyka jest połączeniem różnych gatunków: rocka, jazzu, folku, hip hopu i r’n’b.

- LemON to zespół, który ma szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu. Jestem urzeczony tym bandem – powiedział Adam Sztaba, gdy zespół wygrał 3. edycję Must Be The Music. - Wydawałoby się, że oni są tacy niszowi. Ale nagrywają piosenki, które są na listach przebojów, czyli okazuje się, że te dwie rzeczy można połączyć.

O klasie zespołu świadczy też, że w tym roku zostali osobiście wybrani przez grupę Imagine Dragons jako jedyny support ich pierwszego koncertu w Polsce w łódzkiej Atlas Arenie.

Koncert LemON odbędzie się w sobotę, 8 października, na kazimierskim Zamku. Początek o godz. 19.00.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzu Dolnym, ul. Rynek 15.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę