Lato Filmów coraz bliżej

Skomentuj (8)
Już w środę 14 lipca na terenie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza rozpoczął się montaż namiotów kinowych X jubileuszowego festiwalu Lata Filmów. Dwa potężne TIR – y przywiozły elementy konstrukcyjne, które zaczęto zestawiać już następnego dnia w czwartek.
Kino Plus GSM na 900 miejsc usytuowane będzie jak zwykle na szkolnym boisku, a drugi mniejszy – na 300 miejsc - namiot kinowy - na dziedzińcu wewnętrznym szkoły.

W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, organizatorzy imprezy postanowili inaczej usytuować namiot główny. Ekran z nagłośnieniem znajdować się będzie od strony rzeki Grodarz. Dodatkowo – pomiędzy kinem, a budynkiem szkoły powstanie ekran akustyczny, co powinno znacznie zmniejszyć poziom decybeli słyszanych na zewnątrz podczas projekcji filmowych.

Jak podaje kierownik techniczny festiwalu Piotr Biedrzycki prace powinny się zakończyć 25 – 26 lipca.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę