Lato Filmów - co nas czeka II

Skomentuj (6)
W Kazimierzu ponownie zabrzmią gorące rytmy latynoskie, bez których w tym roku, nie mógł się obyć ani Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych, ani przegląd zespołów wojskowych, czy Spotkania Folklorystyczne. Tym razem szczególnie gorąco będzie 4 sierpnia o godz. 21:00 - na Nadrzecznej w Klubie Festiwalowym odbędzie się Festa Brasil!
Festa Brasil - impreza koncertowa, na której zagrają wykonawcy brazylijscy, a także muzycy polscy zafascynowani gorącymi rytmami latynoskimi. Główną atrakcją będzie pokaz samby w wykonaniu formacji tanecznej "Axe Bahia Show", często goszczącej w klubach, na paradach, imprezach filmowych i na dużych festiwalach tańca.

W pulsujący rytm samby, reggae i funku prosto z Rio wprowadzi publiczność zespół Bateria Nova, zagra też Paweł Kucharczyk - założyciel Ed Szynszyl Production, współzałożyciel agencji artystycznej "Festa Brasil", didżej, organizator etnicznych imprez klubowych i festiwali oraz Marcin Jagodziński (didżej Dr Grintomb) - człowiek, który rozgrzewa publiczność do czerwoności batucadowo-sambowo-house'owymi kawałkami.

Takiej imprezy nie można przegapić! Zapraszamy wszystkich na FESTA BRASIL - CASA DE SAMBA.

Skomentuj


Dodane komentarze (6)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę