Lato Filmów coraz bliżej

Skomentuj (8)
Już w środę 14 lipca na terenie Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza rozpoczął się montaż namiotów kinowych X jubileuszowego festiwalu Lata Filmów. Dwa potężne TIR – y przywiozły elementy konstrukcyjne, które zaczęto zestawiać już następnego dnia w czwartek.
Kino Plus GSM na 900 miejsc usytuowane będzie jak zwykle na szkolnym boisku, a drugi mniejszy – na 300 miejsc - namiot kinowy - na dziedzińcu wewnętrznym szkoły.

W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, organizatorzy imprezy postanowili inaczej usytuować namiot główny. Ekran z nagłośnieniem znajdować się będzie od strony rzeki Grodarz. Dodatkowo – pomiędzy kinem, a budynkiem szkoły powstanie ekran akustyczny, co powinno znacznie zmniejszyć poziom decybeli słyszanych na zewnątrz podczas projekcji filmowych.

Jak podaje kierownik techniczny festiwalu Piotr Biedrzycki prace powinny się zakończyć 25 – 26 lipca.

Skomentuj


Dodane komentarze (8)

 • Ifa (gość)
  Bardzo możliwe, bo tę informację przeczytałam dopiero dziś. Przepraszam, że się nie podpisałam( tzn. myślałam, że login wyświetla sie jako podpis). Pozdrawiam wszystkich odliczających dni do Lata Filmów.
 • Kamil Ruciński (red.)
  czyli wczoraj było taniej :) - korzystaliśmy z tego samego źródła
 • Anonim (gość)
  Niestety bilety będą chyba droższe. Na oficjalnej stronie Festiwalu www.latofilmow.pl przeczytałam, że bilety będą kosztowały 11 zł - filmy fabularne i 6 zł - filmy dokumentalne.
 • Kamil Ruciński (red.)
  Bilety w cenie 10 zł na filmy fabularne i 5 zł na filmy dokumentalne
  Kino plenerowe na Małym Rynku - pokazy bezpłatne
 • Monika (gość)
  Taki wypad to doskonaly pomysl ale zastanawiam sie czy ogladanie tych filmikow bedzie platne.. i ile to moze wyniesc?
 • wez nie (gość)
  ja cie chce kasia
 • kasia (gość)
  ja nie mam z kim jechać :) ale i tak zamierzam się wybrać. Zastanawiam się jedynie czy są jeszcze wolne kwaterki. I czy znajdzie się coś dla jednej osoby?
 • ryzio[KRS] (gość)
  Lato filmowe to naprawde miejsce do którego warto pojechać, polecam wszystkim i jak ktoś nie ma z kim jechać to zapraszam do mnie pisać ryzio@risp.pl

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę