Kwesta żonkilowa na hospicjum

Skomentuj (5)

Blisko 250 osób kwestowało w niedzielę w Kazimierzu i Puławach na rzecz puławskiego Hospicjum w ramach akcji „Pola nadziei 2012”. Po raz kolejny w zbiórce uczestniczyli także uczniowie z Zespołu Szkól im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym.

Mimo że pogoda nie dopisała, padał deszcz i było zimno, 14 wolontariuszy z Zespołu Szkól im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym, kwestując w niedzielę 14 kwietnia na ulicach Miasteczka i pobliskich Puław, zebrali więcej funduszy, niż w roku ubiegłym. Za dar serca dziękowali, wręczając pamiątkowe naklejki i kalendarzyki. Żonkile, niestety, wystraszyły się zimnej wiosny.

Dochód ze zbiórki przeznaczony został na potrzeby Hospicjum im. błogosławionej Matki Teresy w Puławach oraz na potrzeby rodzin osieroconych.

Fot. Katarzyna Ponikowska

Zespół Szkół
im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę