Kto wygrał bilety na koncert Lipki?

Już za tydzień koncert Romualda Lipki. Wśród publiczności nie zabraknie zwycięzców naszego konkursu!

Koncert „Romuald Lipko – złote przeboje”, podczas którego usłyszymy największe hity autorstwa kompozytora, które napisał dla Urszuli, Anny Jantar, Zdzisławy Sośnickiej, Izabeli Trojanowskiej i Budki Suflera, już za tydzień.

Czy z Romualdem Lipką oprócz Romuald Lipko Band wystąpią tak jak w grudniu Izabela Trojanowska i Felicjan Andrzejczak oraz młode talenty: Ola Lipińska, Monika Rapa, Ewa Szlachcic i Marta Świątek – Stanienda – przekonamy się już 29 czerwca.

Bilety na koncert Romualda Lipki, które ufundował organizator koncertu Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki, wygrali:
Katarzyna Kuszyk
Marzena Pastwa
Renata Wróbel
Alicja Damek.

Zwycięzcom gratulujemy.

Bilety do odbioru w Kazimierskim Ośrodku Kultury ul. Lubelska 12.

 

Bilety można jeszcze nabyć w Centrum Informacji Turystycznej ul. Rynek 15 w Kazimierzu Dolnym oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu 30 zł.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę