Bieg Szlak Trafi 2013

Skomentuj (9)

zobacz więcej (6)

Lato tuż, tuż, a Ty nie masz jeszcze zaplanowanych wakacji? Chcesz wziąć udział w ciekawym biegu, a jednocześnie spędzić czas z rodziną? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Już 3 sierpnia zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania i miłośników przyrody wraz z rodzinami na pierwszą edycję imprezy „Bieg Szlak Trafi”.

Wypoczynek aktywny jest coraz bardziej modny. Również w Kazimierzu Dolnym. Nie dziwi więc fakt, że przybywa ciągle imprez plenerowych, biegów, zawodów oraz tras rowerowych, konnych czy kajakowych. Wyjątkowe położenie nadwiślańskiego Miasteczka sprzyja tego rodzaju inicjatywom. „Bieg Szlak Trafi”, który odbędzie się 3 sierpnia na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, jest jedną z nich.

- Lato tuż, tuż, a Ty nie masz jeszcze zaplanowanych wakacji? Chcesz wziąć udział w ciekawym biegu, a jednocześnie spędzić czas z rodziną? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! – piszą organizatorzy. – Już 3 sierpnia 2013r. zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania i miłośników przyrody wraz z rodzinami na pierwszą edycję imprezy „Bieg Szlak Trafi”.

„Bieg Szlak trafi”? A co to takiego? Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to jedyny w swoim rodzaju bieg o charakterze górsko-przełajowym, który odbędzie się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego na terenie gminy Kazimierz Dolny.

- Trasa biegu o długości około 10 kilometrów została wyznaczona przez urokliwe wąwozy, lasy i pola i obfituje w podbiegi i zbiegi oraz dodatkowe atrakcje jak choćby zwalone drzewa – piszą organizatorzy. – Okolica, w jakiej przyjdzie rywalizować biegaczom, oferuje nie lada wyzwanie i zarazem piękne widoki. Dla chętnych odbędzie się również bieg na połowie dystansu głównego. Start i meta przed Karczmą Parchatka.

Na tym atrakcje się nie kończą! Dla wszystkich uczestników imprezy organizatorzy przygotują piknik rodzinny, podczas którego można będzie ochłodzić się w basenie i zagrać z rodziną w siatkówkę plażową. Poza tym przygotowano także konkursy z nagrodami.

- Osobom, które w tym roku jeszcze nie odważą się zmierzyć z biegowym wyzwaniem trasy, proponujemy spacer magicznym szlakiem wąwozów z profesjonalnym instruktorem nordic walking – zachęcają organizatorzy.

"Szarość, nuda – niech je szlag! Wkładaj buty – bieg na szlak! Nieważne, jak wolno biegniesz. I tak prześcigasz wszystkich, którzy teraz siedzą na kanapie. " - Tak więc nie ma na co czekać! Zapisy trwają do końca czerwca. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie stosownego formularza i opłata startowego, które uiszczone do końca czerwca wynosi 30 zł, po tym terminie – 40 zł. Na liście już ponad 200 chętnych, ale organizatorzy przypominają, że możliwość startu uzyskuje się po uiszczeniu opłaty startowej.


Więcej informacji na stronie internetowej: www.biegszlaktrafi.pl i facebooku: facebook.com/BiegSzlakTrafi

 

Kazimierski Portal Internetowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Fot. Organizatorzy Biegu Szlak Trafi

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (9)

 • pijany znad Grodarza
  "Bieg Szlak Trafi 2013".
  - nikt nie przyjdzie, bo obawa, że TRAFI / niby szlak, ale KAŻDY wie, jaka posxiadamy ÓMiejętność pisania,
  - przyjdzie z ciekawośći, bo i kogo "szlak" trafi. A nuż!!!!!!.
  To ostatnie jest ważne. A, nuż będzie to ;......./
  Hurra. NIE DOTARŁ.
 • Ulka
  Lepiej, żeby na ten szlak trafić, bo jak siępogubicie w tej plątaninie wąwozów, to dopiero będzie. Uważam, że nazwa jest zabawna - gra słów zachęcająca do rywalizacji i zmagań przede wszystkim z samym sobą, żeby się nie dać - nie zgubić i nie poddać własnym ograniczeniom, żeby nas szlag nie trafił ;-)
 • pijany znad Grodarza
  @ Zainteresowany.
  Myśl zacna. Niechno POmyślę.
 • Zainteresowany
  No to teraz konkurs na najlepszą nazwę biegu szlakiem wąwozów lessowych :)
 • pijany znad Grodarza


  @Andrzej Wozniak - Puławy
  Pozostaję przy swoim , bo POmyślałem.
 • Andrzej Wozniak
  Pijany Znad Grodarza - otwórz trochę szerzej umysł i zastanów się nad wieloznacznością tej nazwy. POlem trochę pobiegać. Dotlenia mózg i łatwiej jest myśleć logicznie.
 • zainteresowany
  nikt nie zmusza do biegania, można poprzestać na internetowym narzekaniu:).
 • szok
  10 km w upale ....może trafić z pewnością.
 • pijany znad Grodarza
  "Bieg Szlak Trafi" jest chyba napisane z błędem. Czy nie powinno być Bieg Szlag Trafi?.
  Oczywiście, że to żart, ale nazwa biegu wysoce niefortunna.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę