Kresowa paczka 2017

Jeszcze tylko do czwartku 14 grudnia trwa akcja Kresowa paczka organizowana przez Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy. To ostatni moment, by pomóc rodakom na Wołyniu przeżyć godnie święta Bożego Narodzenia.

Trwałe artykuły żywnościowe, słodycze, herbata, kakao, zabawki, gry planszowe, artykuły chemii gospodarczej i kosmetycznej, środki opatrunkowe typu bandaże, gaza zbiera Stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy w ramach przedświątecznej akcji Kresowa paczka.

- Zapraszamy do udziału w Kresowej paczce! Gwarantujemy, że zebrane artykuły trafią bezpośrednio do najbardziej potrzebujących pomocy, min. w Kowlu, Równem, Zdołbunowie i Ostrogu – mówi Henryk Kozak prezes stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy. – Pomóż nam sprawić, aby rodacy na Wołyniu zaznali magii świat Bożego Narodzenia i poczuli, że są ludzie, którzy zawsze o nich pamiętają.

Stowarzyszenie można takze wspomóc w kwestii transportu paczek, wpłacając pieniądze na konto: 31 8741 0004 0030 2146 2000 0010 z dopiskiem "Kresowa paczka".

Paczki na terenie gminy Kazimierz można przynosić do Zespołu Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza na ul. Nadwiślańskiej 9, Gminnego Zespołu Szkół ul. Szkolna 1, Szkoły Podstawowej w Dąbrówce i Bochotnicy.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę