Kraksa na Puławskiej (uzupełnienie)

Skomentuj (2)

Na ulicy Puławskiej – jadąc w kierunku Puław – za Spichlerzem pod Żurawiem tuż za zakrętem w niedzielę 15 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Kierujący samochodem osobowym marki Nissan mieszkaniec Lublina nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków – było to tuż po śnieżycy, która przeszła nad Kazimierzem – i wpadł w poślizg.

Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł.asp. Ewa Rejn – Kozak auto uderzyło tyłem w zaparkowanego na poboczu passata a następnie przodem w ogrodzenie posesji. Uszkodzony samochód należy do mieszkańca gminy Kazimierz Dolny. W wyniku wypadku nikt nie ucierpiał.

Do wypadku doszło w niedzielę 15 stycznia o godzinie 16.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Niestosowna prędkość :D
    Ahahaha nie widzą to sobie dopiszą... Jeżeli 40 kmh nie jest stosowne na takiej trasie to może trzeba zadbać o bezpieczeństwo, tymbardziej przy takiej pogodzie, nie wiem, może np piaskaraka wiele by nam zaoszczędziła...!
  • ludz
    nikomu z ludzi hahaha :]

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę