Kraksa na Puławskiej (uzupełnienie)

Skomentuj (2)

Na ulicy Puławskiej – jadąc w kierunku Puław – za Spichlerzem pod Żurawiem tuż za zakrętem w niedzielę 15 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Kierujący samochodem osobowym marki Nissan mieszkaniec Lublina nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków – było to tuż po śnieżycy, która przeszła nad Kazimierzem – i wpadł w poślizg.

Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł.asp. Ewa Rejn – Kozak auto uderzyło tyłem w zaparkowanego na poboczu passata a następnie przodem w ogrodzenie posesji. Uszkodzony samochód należy do mieszkańca gminy Kazimierz Dolny. W wyniku wypadku nikt nie ucierpiał.

Do wypadku doszło w niedzielę 15 stycznia o godzinie 16.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Niestosowna prędkość :D
    Ahahaha nie widzą to sobie dopiszą... Jeżeli 40 kmh nie jest stosowne na takiej trasie to może trzeba zadbać o bezpieczeństwo, tymbardziej przy takiej pogodzie, nie wiem, może np piaskaraka wiele by nam zaoszczędziła...!
  • ludz
    nikomu z ludzi hahaha :]

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę