Kraksa na Puławskiej (uzupełnienie)

Skomentuj (2)

Na ulicy Puławskiej – jadąc w kierunku Puław – za Spichlerzem pod Żurawiem tuż za zakrętem w niedzielę 15 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Kierujący samochodem osobowym marki Nissan mieszkaniec Lublina nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków – było to tuż po śnieżycy, która przeszła nad Kazimierzem – i wpadł w poślizg.

Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł.asp. Ewa Rejn – Kozak auto uderzyło tyłem w zaparkowanego na poboczu passata a następnie przodem w ogrodzenie posesji. Uszkodzony samochód należy do mieszkańca gminy Kazimierz Dolny. W wyniku wypadku nikt nie ucierpiał.

Do wypadku doszło w niedzielę 15 stycznia o godzinie 16.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Niestosowna prędkość :D
    Ahahaha nie widzą to sobie dopiszą... Jeżeli 40 kmh nie jest stosowne na takiej trasie to może trzeba zadbać o bezpieczeństwo, tymbardziej przy takiej pogodzie, nie wiem, może np piaskaraka wiele by nam zaoszczędziła...!
  • ludz
    nikomu z ludzi hahaha :]

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę