Kraksa na Puławskiej (uzupełnienie)

Skomentuj (2)

Na ulicy Puławskiej – jadąc w kierunku Puław – za Spichlerzem pod Żurawiem tuż za zakrętem w niedzielę 15 stycznia w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Kierujący samochodem osobowym marki Nissan mieszkaniec Lublina nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków – było to tuż po śnieżycy, która przeszła nad Kazimierzem – i wpadł w poślizg.

Jak podaje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach mł.asp. Ewa Rejn – Kozak auto uderzyło tyłem w zaparkowanego na poboczu passata a następnie przodem w ogrodzenie posesji. Uszkodzony samochód należy do mieszkańca gminy Kazimierz Dolny. W wyniku wypadku nikt nie ucierpiał.

Do wypadku doszło w niedzielę 15 stycznia o godzinie 16.00.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Niestosowna prędkość :D
    Ahahaha nie widzą to sobie dopiszą... Jeżeli 40 kmh nie jest stosowne na takiej trasie to może trzeba zadbać o bezpieczeństwo, tymbardziej przy takiej pogodzie, nie wiem, może np piaskaraka wiele by nam zaoszczędziła...!
  • ludz
    nikomu z ludzi hahaha :]

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę