Konkurs! Do wygrania bilety na koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa

Już w najbliższą sobotę na dziedzińcu kazimierskiego Zamku odbędzie się koncert Andrzeja Smolika i Keva Foxa. A my mamy dla Was konkurs. Do wygrania podwójna wejściówka na koncert.

Andrzej Smolik i Kev Fox to jeden z najgłośniejszych polskich duetów ostatnich lat. I to właśnie ci dwaj muzycy wystąpią na dziedzińcu kazimierskiego Zamku już w najbliższą sobotę (10 sierpnia) o godzinie 21.00.
Chcielibyście wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Nadal jest to możliwe. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedna podwójna wejściówka na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki zespół warto zaprosić do Kazimierza, żeby wystąpił na dziedzińcu zamku w ramach cyklu Muzyczny Zamek. Uzasadnij wypowiedź.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do czwartku (8 sierpnia), do godziny 12.00 . W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (8 sierpnia) o godzinie 22.00 na łamach naszego portalu.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę