Koncert Sound’n’Grace. Konkurs!

Już w najbliższy piątek na kazimierskim Zamku wystąpi chór  Sound’n’Grace. A my mamy do rozdania cztery podwójne wejściówki.

Przed nami kolejny wspaniały koncert na dziedzińcu kazimierskiego Zamku. Tym razem na scenie pod gołym niebem wystąpi chór Sound’n’Grace oraz Filip Lato. Podczas koncertu usłyszymy różnorodną muzykę: gospel, soul, r&b, jazz czy funk. Będą znane wszystkim hity, m.in. „100”, „Sens”, „Gdy Gwiazdka” czy „Idealnie” oraz wiele innych znakomitych piosenek.


Bilety na koncert można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku oraz w Internecie za pośrednictwem biletyna.pl. Cena biletu 30 zł.

Dla tych z Państwa, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie konkursowe mamy cztery bezpłatne podwójne wejściówki.
Pytanie brzmi:

Nie jest to pierwsza wizyta chóru Sound’n’Grace w Miasteczku. Z jakiej okazji zespół pojawił się w Kazimierzu kilka lat temu?


Odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do środy 18 lipca włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w czwartek (19.07) o godzinie 8.00 na łamach naszego portalu.

Koncert Sound’n’Grace & Filip Lato na zamku 20 lipca o godzinie 20.30.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

 

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę