Koncert Zagi w Trzecim Księżycu

Bistro Trzeci Księżyc zaprasza na koncert Zagi „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni, który promuje najnowszy LP artystki pod tym samym tytułem.

Zagi to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie 2 minialbumy: demo „Kilka Słów o Miłości” (2012) epkę „UKE” (2013) oraz debiutancki LP „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (wyd. Warner Music Poland), który swoją premierę obchodził w kwietniu tego roku.

Piosenki, które zostały zamknięte na krążku LP opowiadają historie z życia Zagi. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo że nieraz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.

Podczas prac nad najnowszym krążkiem – aranżacyjnie i producencko Zagi wsparta została przez Tomka „Serka” Krawczyka (git. Mela Koteluk, Zakopower), poza tym na płycie wystąpił również: Marcin Ułanowski (perkusista Artura Rojka) czy Krzysztof Łochowicz (git. Daria Zawiałow) oraz wielu innych znakomitych muzyków.

Artystka wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, II Czech Ukulele Festiwal, Blues nad Bobrem, Emergenza.

W Trzecim Księżycu Zagi wystąpi solo - akompaniując sobie na gitarze oraz ukulele. Zaprezentuje między innymi piosenki z najnowszego albumu.


Gdzie: Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny (zabytkowe Jatki koszerne)
Kiedy: 1 lipca
Start: 20:00
liczba miejsc ograniczona.
rezerwacje: Trzeci Księżyc, email: korzeniowa@kazimierzdolny.pl, sms 502722432

 

Tekst: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę