Koncert The Underground Man (video)

zobacz więcej (7)

Polsko-brytyjski zespół The Underground Man zagrał koncert w Restauracji Bajgiel w Kazimierzu Dolnym. Kameralna sala i półmrok nadały występowi unikalnej atmosfery i tajemniczości.

- Swoją muzyką pragniemy zabrać Cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło – tak o swojej muzyce piszą członkowie zespołu. I jeśli potraktować te słowa, jako obietnicę złożoną osobom, które przyszły na koncert, to została ona dotrzymana. Sala restauracji wypełniła się po brzegi, a wieczór ten był swoistą podróżą do wnętrza siebie.

Zespół The Underground Man został założony dwa lata temu w Lublinie. W skład grupy wchodzą: pochodzący z Walii Gafyn Davies – gitara, wokal, Dorota Turkiewicz – instrumenty klawiszowe, Darek Hanaj – perkusja oraz Radek Barszcz – bas. Nazwa zespołu zaczerpnięta została z książki Fiodora Dostojewskiego „Notatki z podziemia”.

Ich muzyka to połączenie popu, rocka i electro.

- Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem – tak opisują swoją twórczość muzycy.

Na koncercie można było usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty zespołu „From the Basment” oraz najnowszy singiel „Hysteria”.

Ten niezwykle obiecujący młody zespół ma już za sobą sukcesy podczas licznych konkursów. Zwyciężył Orlen Warsaw Maraton oraz nagrał trzy teledyski. Miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie ich można usłyszeć i zobaczyć w Kazimierzu Dolnym.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Restauracja Bajgiel


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę