Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Konkurs

W sobotni w kazimierskiej synagodze zabrzmią największe przeboje Czesława Niemena. Wykona je wraz z zespołem Ajagore Grażyna Łobaszewska, posiadająca jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce. Dla Państwa mamy dwie bezpłatne wejściówki. Wystarczy tylko wykonać zadanie konkursowe!
Grażyna Łobaszewska co jakiś czas powraca do Kazimierza Dolnego. Z kolejnymi utworami, z nowymi aranżacjami, jednak zawsze z tym samym charakterystycznym głosem i niesamowitą energią. W sobotę 8 lutego artystka wraz z zespołem Ajagore wystąpi w kazimierskiej synagodze. Podczas koncertu usłyszymy utwory Czesława Niemena, m.in. "Dziwny jest ten świat", "Jednego serca", "Wspomnienie" czy "Płonąca stodoła". Być może Grażyna Łobaszewska da się także namówić publiczności do wykonania własnych największych przebojów: "Czas nas uczy pogody", "Gdybyś" czy "Brzydcy".
Dla tych z Państwa, którzy nadeślą do nas najciekawsze wypowiedzi w naszym konkursie mamy dwie podwójne wejściówki na ten koncert!
Zadanie: Napisz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w koncercie Grażyny Łobaszewskiej „Dziwny jest ten świat”.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do godziny 24:00 6 lutego włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Niemen. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek 7 lutego o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Koncert odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.00. Bilety w cenie 85 zł są już w sprzedaży. Można także dokonywać rezerwacji telefonicznej pod nr telefonu 692 578 677.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę