Koncert Grażyny Łobaszewskiej. Konkurs

W sobotni w kazimierskiej synagodze zabrzmią największe przeboje Czesława Niemena. Wykona je wraz z zespołem Ajagore Grażyna Łobaszewska, posiadająca jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce. Dla Państwa mamy dwie bezpłatne wejściówki. Wystarczy tylko wykonać zadanie konkursowe!
Grażyna Łobaszewska co jakiś czas powraca do Kazimierza Dolnego. Z kolejnymi utworami, z nowymi aranżacjami, jednak zawsze z tym samym charakterystycznym głosem i niesamowitą energią. W sobotę 8 lutego artystka wraz z zespołem Ajagore wystąpi w kazimierskiej synagodze. Podczas koncertu usłyszymy utwory Czesława Niemena, m.in. "Dziwny jest ten świat", "Jednego serca", "Wspomnienie" czy "Płonąca stodoła". Być może Grażyna Łobaszewska da się także namówić publiczności do wykonania własnych największych przebojów: "Czas nas uczy pogody", "Gdybyś" czy "Brzydcy".
Dla tych z Państwa, którzy nadeślą do nas najciekawsze wypowiedzi w naszym konkursie mamy dwie podwójne wejściówki na ten koncert!
Zadanie: Napisz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w koncercie Grażyny Łobaszewskiej „Dziwny jest ten świat”.

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: redakcja@kazimierzdolny.pl do godziny 24:00 6 lutego włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Niemen. Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek 7 lutego o godzinie 12.21 na łamach naszego portalu.

Koncert odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.00. Bilety w cenie 85 zł są już w sprzedaży. Można także dokonywać rezerwacji telefonicznej pod nr telefonu 692 578 677.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę