Niemenowski koncert Łobaszewskiej. Wyniki konkursu

Największe przeboje Czesława Niemena zabrzmią w synagodze w sobotni wieczór 8 lutego podczas koncertu Grażyny Łobaszewskiej „Dziwny jest ten świat”. Kto wygrał wejściówki w naszym konkursie?
W sobotni w kazimierskiej synagodze zabrzmią największe przeboje Czesława Niemena. Wykona je wraz z zespołem Ajagore Grażyna Łobaszewska, posiadająca jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce.

Wejściówki na koncert wygrali:
* Jolanta Nędzi, która bardzo lubi zarówno piosenki Grażyny Łobaszewskiej jak i Czesława Niemena i wie, że Wiem, że Pani Łobaszewska dostarczy widzom - słuchaczom wielu cudownych wrażeń.  
* Krzysztof Komorowski, dla którego wygrana okazuje się być… prezentem na 14. rocznicę ślubu!

- Blisko 14 lat temu, pierwszym utworem, jaki zabrzmiał podczas wesela była piosenka „Brzydcy” Pani Grażyny Łobaszewskiej – pisze Krzysztof Komorowski. – Po kilkunastu latach: brzydka ona, brzydki on (właściwie to on zbrzydł już całkiem), a taka ładna miłość, aż nierealna wręcz… Jak pięknie byłoby wysłuchać tego utworu w wykonaniu Pani Grażyny na żywo.

I tak sie właśnie stanie juz w tę sobotę w Kazimierzu.
Zwycięzcom gratulujemy. Bilety będą do odbioru w synagodze przed koncertem.

Koncert „Dziwny jest ten świat” Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.00. Bilety w cenie 85 zł są już w sprzedaży. Można także dokonywać rezerwacji telefonicznej pod nr telefonu 692 578 677.


SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2022! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2022. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę