Niemenowski koncert Łobaszewskiej. Wyniki konkursu

Największe przeboje Czesława Niemena zabrzmią w synagodze w sobotni wieczór 8 lutego podczas koncertu Grażyny Łobaszewskiej „Dziwny jest ten świat”. Kto wygrał wejściówki w naszym konkursie?
W sobotni w kazimierskiej synagodze zabrzmią największe przeboje Czesława Niemena. Wykona je wraz z zespołem Ajagore Grażyna Łobaszewska, posiadająca jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w Polsce.

Wejściówki na koncert wygrali:
* Jolanta Nędzi, która bardzo lubi zarówno piosenki Grażyny Łobaszewskiej jak i Czesława Niemena i wie, że Wiem, że Pani Łobaszewska dostarczy widzom - słuchaczom wielu cudownych wrażeń.  
* Krzysztof Komorowski, dla którego wygrana okazuje się być… prezentem na 14. rocznicę ślubu!

- Blisko 14 lat temu, pierwszym utworem, jaki zabrzmiał podczas wesela była piosenka „Brzydcy” Pani Grażyny Łobaszewskiej – pisze Krzysztof Komorowski. – Po kilkunastu latach: brzydka ona, brzydki on (właściwie to on zbrzydł już całkiem), a taka ładna miłość, aż nierealna wręcz… Jak pięknie byłoby wysłuchać tego utworu w wykonaniu Pani Grażyny na żywo.

I tak sie właśnie stanie juz w tę sobotę w Kazimierzu.
Zwycięzcom gratulujemy. Bilety będą do odbioru w synagodze przed koncertem.

Koncert „Dziwny jest ten świat” Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore odbędzie się 8 lutego o godzinie 19.00. Bilety w cenie 85 zł są już w sprzedaży. Można także dokonywać rezerwacji telefonicznej pod nr telefonu 692 578 677.


SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę