Kolorowo na ludowo (fotoreportaż)

Skomentuj (4)

zobacz więcej (58)

Zakończył się 43 Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Przez scenę ustawioną na Rynku przewinęło się około 800 artystów ludowych z 12 województw. Dziś wielobarwne święto folkloru to już tylko wspomnienie i plany, żeby wrócić do Kazimierza za rok.

Fotoreportaż Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • MONIKA
  witam ! w tamtym roku miałam 4 miesiace jak byłam pierwszy raz na festiwalu a w tym roku mam juz wiecej bo 16 miesiecy i tez tam przyjade ! PA!!!
 • wujek
  Szkoda, że Szczepan Żęgota 95 letni śpiewak najstarszy na festiwalu nie zdobył żadnej nagrody. Bardzo dobrze śpiewał, czyżby jury o nim zapomniało. Szkoda.
 • jas
  witam wszystkich którzy wejda na strone3 kazimierska , ja tam byłam i swietnie sie bawilam , a za rok znowu tam pojade, do zabaczenia
 • widz
  super foty

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę