Kolorowo na ludowo (fotoreportaż)

Skomentuj (4)

zobacz więcej (58)

Zakończył się 43 Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Przez scenę ustawioną na Rynku przewinęło się około 800 artystów ludowych z 12 województw. Dziś wielobarwne święto folkloru to już tylko wspomnienie i plany, żeby wrócić do Kazimierza za rok.

Fotoreportaż Mateusza Stachyry.

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • MONIKA
  witam ! w tamtym roku miałam 4 miesiace jak byłam pierwszy raz na festiwalu a w tym roku mam juz wiecej bo 16 miesiecy i tez tam przyjade ! PA!!!
 • wujek
  Szkoda, że Szczepan Żęgota 95 letni śpiewak najstarszy na festiwalu nie zdobył żadnej nagrody. Bardzo dobrze śpiewał, czyżby jury o nim zapomniało. Szkoda.
 • jas
  witam wszystkich którzy wejda na strone3 kazimierska , ja tam byłam i swietnie sie bawilam , a za rok znowu tam pojade, do zabaczenia
 • widz
  super foty

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę