Kazimierz dla Staufen

W Staufen – mieście partnerskim Kazimierza Dolnego w Niemczech – otwarto plac zabaw dla dzieci – który sponsorowany był w części przez nasze Miasteczko. Adnotacja na temat ukazała się w lokalnych mediach w Staufen.
Staufen podczas 25 lat relacji partnerskich niejednokrotnie wspierało Kazimierz. Przekazane środki finansowe i rzeczowe wspierały odbudowę i wyposażenie szkoły podstawowej, pomoc dla powodzian w 2010 r., ochotniczą straż pożarną. Teraz Kazimierz włączył się finansowo w urządzanie przestrzeni Staufen. Plac zabaw dla dzieci przy stawie miejskim powstał także dzięki naszym środkom przekazanym podczas ostatniej wizyty w październiku 2019 r. w ramach 25-lecia partnerstwa.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę