Kazimierz dla Staufen

W Staufen – mieście partnerskim Kazimierza Dolnego w Niemczech – otwarto plac zabaw dla dzieci – który sponsorowany był w części przez nasze Miasteczko. Adnotacja na temat ukazała się w lokalnych mediach w Staufen.
Staufen podczas 25 lat relacji partnerskich niejednokrotnie wspierało Kazimierz. Przekazane środki finansowe i rzeczowe wspierały odbudowę i wyposażenie szkoły podstawowej, pomoc dla powodzian w 2010 r., ochotniczą straż pożarną. Teraz Kazimierz włączył się finansowo w urządzanie przestrzeni Staufen. Plac zabaw dla dzieci przy stawie miejskim powstał także dzięki naszym środkom przekazanym podczas ostatniej wizyty w październiku 2019 r. w ramach 25-lecia partnerstwa.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę