Kazimierskie Święto Kobiet 2018

Skomentuj (1)

W najbliższych dniach w Kazimierzu Dolnym odbędzie się Kazimierskie Święto Kobiet. Warsztaty, spotkania, wernisaż i biesiada to tylko część atrakcji, jakie czekają na wszystkie Panie w Miasteczku od środy do soboty włącznie.

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki przygotował dla wszystkich Pań wiele ciekawych wydarzeń, które odbędą się w najbliższych dniach w ramach Kazimierskiego Dnia Kobiet. W programie znalazły się m.in. spotkanie z Moniką Butryn, warsztaty rękodzieła w Siedlisku Małgorzaty, wernisaż malarstwa czy też babska biesiada.

Wydarzenia odbywać się będą w różnych miejscach i o różnych porach. Obchody Kazimierskiego Dnia Kobiet rozpoczną się już w środę 7 marca i potrwają do soboty, 10 marca. Bez wątpienia każda z nas znajdzie tu coś dla siebie.

Program Kazimierskiego Święta Kobiet


7 marca (środa)
18:00 - „Lekcja Kobiecości- obecność obowiązkowa “ I spotkanie z Moniką Butryn I KOKPiT

8 marca (czwartek)
10:00 - „Mam prawo, więc czytam” I spotkanie DKK z okazji Roku Praw Kobiet I
KOKPiT - Biblioteka Publiczna, ul. Lubelska 32/34
19:00 -  VIII Edycja Dnia Kobiet organizowanego z inicjatywy kazimierskich Pań I  Restauracja „Kwadrans”, ul. Sadowa 7A

9 marca (piątek)
16:00 - Zadbaj o zdrowie I spotkanie z dietetyczką z Centrum Dietetycznego Naturhouse  w Puławach I bezpłatny pomiar składu ciała I KOKPiT

10 marca (sobota)
11:00 - 14:00 - Warsztaty rękodzieła w „Siedlisku Małgorzaty”  I od 5 do 20 zł/os I zapisy pod nr tel. 510 157 111 I Siedlisko Małgorzaty, Cholewianka 7a
15:30 - Pokaz rzeźbienia gęsich pisanek I prowadzenie: Dorota Opolska-Maksym I KOKPiT
16:00 - Zpagetti sztuka z recyclingu I warsztaty dla kobiet I prowadzenie: Dorota Opolska-Maksym I KOKPiT
18:00 - Wernisaż wystawy malarstwa I Kobiety...portrety I  Willa IMA, ul. Czerniawy 33
19:00 - „Być kobietą” I babska biesiada I koszt: 30 zł./os I Willa IMA, ul. Czerniawy 33 I zapisy pod nr tel. 798 041 365

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę