Kazimierski Klub Komedii: spotkanie drugie

Skomentuj (4)

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Kazimierskiego Klubu Komedii. Gwiazdą wieczoru będzie komik, który doprowadzi do śmiechu największego twardziela.

Gospodarzem wieczoru II spotkania w ramach Kazimierskiego Klubu Komedii będzie znany nam z inauguracji Stand Up Kazimierz, doskonały komik Krzysztof Jahns. Gwiazda wieczoru to zabawny do bólu Michał Leja, który rozpylając opary absurdu doprowadzi do śmiechu największego twardziela.

Michał Leja – komik i improwizator z krakowskiego Comedy Lab, jednocześnie miły chłopak, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to prawdziwa gratka. Zwycięzca Szczecin Stan-up Festiwal, II miejsce na Polskiej Lidze Stand-up - u, statuetka Najlepszy Improwizator Comedy Lab. Dyskwalifikacja na przeglądzie kabaretowym "Klamka".

start: 20 listopada godz. 19:30
miejsce:
Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
rezerwacje:
502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
wstęp:
30 zł
liczba miejsc ograniczona

 

Tekst: Korzeń

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Redakcja
  Na prośbę naszych Czytelników - Michał Leja! :-)
  • Izabela
   Szybka reakcja ;)
 • fan
  hmmm, to zdjecie juz kiedys widzialem, nie ma Redakcja innych?
  • Izabela
   nom, faktycznie ciągle to samo zdjęcie.

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę