Kazimierski Klub Komedii: spotkanie drugie

Skomentuj (4)

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Kazimierskiego Klubu Komedii. Gwiazdą wieczoru będzie komik, który doprowadzi do śmiechu największego twardziela.

Gospodarzem wieczoru II spotkania w ramach Kazimierskiego Klubu Komedii będzie znany nam z inauguracji Stand Up Kazimierz, doskonały komik Krzysztof Jahns. Gwiazda wieczoru to zabawny do bólu Michał Leja, który rozpylając opary absurdu doprowadzi do śmiechu największego twardziela.

Michał Leja – komik i improwizator z krakowskiego Comedy Lab, jednocześnie miły chłopak, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to prawdziwa gratka. Zwycięzca Szczecin Stan-up Festiwal, II miejsce na Polskiej Lidze Stand-up - u, statuetka Najlepszy Improwizator Comedy Lab. Dyskwalifikacja na przeglądzie kabaretowym "Klamka".

start: 20 listopada godz. 19:30
miejsce:
Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
rezerwacje:
502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
wstęp:
30 zł
liczba miejsc ograniczona

 

Tekst: Korzeń

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

 • Redakcja
  Na prośbę naszych Czytelników - Michał Leja! :-)
  • Izabela
   Szybka reakcja ;)
 • fan
  hmmm, to zdjecie juz kiedys widzialem, nie ma Redakcja innych?
  • Izabela
   nom, faktycznie ciągle to samo zdjęcie.

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę