Będą łowić w Kazimierzu perły?

Skomentuj (2)

Będzie to szczególne kulturalne wydarzenie. Pierwszy raz w Kazimierzu. Uśmiech i inspiracja. Zapraszamy do Korzeniowej w najbliższą sobotę 28 listopada.

Będzie to wieczór improwizacji różnymi formami. Skecze, etiudy, komedie, farsy, dramaty, otwarte czytania.

Wystąpią: Publiczność, improwizatorzy, aktorzy, zwierzęta, krzesła, szklanki, laski, panie po pracy i panowie wypoczęci.

Poławiacze Pereł to teatr improwizacji w ramach Kazimierskiego Klubu Komediowego. Czym jest improwizacja według Poławiaczy Pereł? To spontaniczny skok na głęboką wodę w celu poszukiwania tego, co piękne i mądre. To odwaga podjęcia ryzyka sprawdzenia siebie i Was – naszej publiczności. Nie jest to łatwe – na Poławiaczy czeka wiele wyzwań, niesprzyjających prądów i wygłodniałych rekinów. Nic jednak nie rozwija tak, jak sytuacje bez wyjścia.

Skład Poławiaczy Pereł:
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Mirek Urban
Marcin Wąsowski

start: 28 listopada godz.19:30
miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa
wstęp: 20 pln
rezerwacja: 502 722 432, przystanekkorzeniowa@gmail.com
liczba miejsc ograniczona

 

Tekst: Korzeniowa

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • Mieszkan
    Już się przestraszyłem że to kolejny pomysł promocyjny naszego wybitnego burmistrz lub stada jego PR i pomocników.
    • Jędrzej
      No cosbknjj

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę