The Underground Man w Korzeniu!

Korzeniowa scena muzyczna zaprasza w najbliższą sobotę 21 listopada na specjalny koncert polsko-brytyjskiego projektu muzycznego The Underground Man.

The Underground Man  to Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz (bas).  Ich muzyka to mieszanka dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

Goście trójkowej Offensywy, gdzie w studio Agnieszki Osieckiej zagrali transmitowany na żywo niesamowity koncert, wystąpią  w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa w najbliższą sobotę 21 listopada.

Koncert w Kazimierzu Dolnym jest częścią ogólnopolskiej jesiennej trasy koncertowej. 18 września miała miejsce premiera drugiego singla i teledysku do utworu "You could be here". Tak jak w przypadku pierwszego singla i teledysku do "Inside of me" z kwietnia 2015 produkcji video podjął się Michał Braum współpracujący z takimi artystami jak Artur Rojek, Lemon, Zakopawer, Hey czy John Porter.

Start: 21 listopada godz. 19:19
Miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa Kazimierz Dolny ul. Doły 43
Rezerwacja: przystanekkorzeniowa@gmail.com, SMS 502 722 432
Liczba miejsc ograniczona
wstęp: 20 pln

 

Zapraszamy.

 

Tekst: Korzeń

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę