The Underground Man w Korzeniu!

Korzeniowa scena muzyczna zaprasza w najbliższą sobotę 21 listopada na specjalny koncert polsko-brytyjskiego projektu muzycznego The Underground Man.

The Underground Man  to Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz (bas).  Ich muzyka to mieszanka dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

Goście trójkowej Offensywy, gdzie w studio Agnieszki Osieckiej zagrali transmitowany na żywo niesamowity koncert, wystąpią  w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa w najbliższą sobotę 21 listopada.

Koncert w Kazimierzu Dolnym jest częścią ogólnopolskiej jesiennej trasy koncertowej. 18 września miała miejsce premiera drugiego singla i teledysku do utworu "You could be here". Tak jak w przypadku pierwszego singla i teledysku do "Inside of me" z kwietnia 2015 produkcji video podjął się Michał Braum współpracujący z takimi artystami jak Artur Rojek, Lemon, Zakopawer, Hey czy John Porter.

Start: 21 listopada godz. 19:19
Miejsce: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa Kazimierz Dolny ul. Doły 43
Rezerwacja: przystanekkorzeniowa@gmail.com, SMS 502 722 432
Liczba miejsc ograniczona
wstęp: 20 pln

 

Zapraszamy.

 

Tekst: Korzeń

 

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę