Kazimierski Bieg Pamięci po raz trzeci

Skomentuj (3)

zobacz więcej (23)

Silny mróz nie zniechęcił biegaczy. Stawili się oni punktualnie. Dystans 1963 metrów pokonali błyskawicznie. Oddali w ten sposób cześć Żołnierzom Wyklętym.

Po raz kolejny odbył się Kazimierski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W sobotnie przedpołudnie na terenie Portu Jachtowego pojawiło się prawie pięćdziesięciu biegaczy. Nie przeszkodził im spory mróz. Trasę o długości 1963 metrów pokonali naprawdę błyskawicznie. Pierwszy uczestnik dotarł na metę już po 7 minutach!

- Najważniejsze przesłanie, to pamięć o tych, którzy walczyli i ginęli za Wolną Polskę – pisze w serwisie społecznościowym Andrzej Pisula, burmistrz Kazimierza Dolnego. – Dodatkowo była to również możliwość spotkania i integracji. Podziękowania dla Druhów z jednostek OSP z Kazimierza Dolnego, Wierzchoniowa, Rzeczycy i Witoszyna za pomoc w zabezpieczeniu i organizacji biegu. Parafii Kazimierskiej, księżom Wikariuszom oraz Ojcu Gwardianowi za obecność i modlitwę. Dziękuję również szkołom, pracownikom urzędu za pomoc oraz przede wszystkim sponsorom za ciepłe posiłki. Do zobaczenia na kolejnym biegu.

Jak przedstawiają się wyniki?

W kategorii mężczyzn zwyciężyli:
Adrian Teodorczyk, Patryk Grzegorczyk i Robert Wynimko, zaś pośród kobiet, najszybsze okazały się: Zofia Rodzik, Anna Wójcik i Weronika Majewska. Wyróżniony został także uczestnik najmłodszy – Maja Borowska oraz najbardziej doświadczony – Irena Kozak.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2018.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2018/2019? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę