Kazimierski Bieg Pamięci po raz trzeci

Skomentuj (3)

zobacz więcej (23)

Silny mróz nie zniechęcił biegaczy. Stawili się oni punktualnie. Dystans 1963 metrów pokonali błyskawicznie. Oddali w ten sposób cześć Żołnierzom Wyklętym.

Po raz kolejny odbył się Kazimierski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W sobotnie przedpołudnie na terenie Portu Jachtowego pojawiło się prawie pięćdziesięciu biegaczy. Nie przeszkodził im spory mróz. Trasę o długości 1963 metrów pokonali naprawdę błyskawicznie. Pierwszy uczestnik dotarł na metę już po 7 minutach!

- Najważniejsze przesłanie, to pamięć o tych, którzy walczyli i ginęli za Wolną Polskę – pisze w serwisie społecznościowym Andrzej Pisula, burmistrz Kazimierza Dolnego. – Dodatkowo była to również możliwość spotkania i integracji. Podziękowania dla Druhów z jednostek OSP z Kazimierza Dolnego, Wierzchoniowa, Rzeczycy i Witoszyna za pomoc w zabezpieczeniu i organizacji biegu. Parafii Kazimierskiej, księżom Wikariuszom oraz Ojcu Gwardianowi za obecność i modlitwę. Dziękuję również szkołom, pracownikom urzędu za pomoc oraz przede wszystkim sponsorom za ciepłe posiłki. Do zobaczenia na kolejnym biegu.

Jak przedstawiają się wyniki?

W kategorii mężczyzn zwyciężyli:
Adrian Teodorczyk, Patryk Grzegorczyk i Robert Wynimko, zaś pośród kobiet, najszybsze okazały się: Zofia Rodzik, Anna Wójcik i Weronika Majewska. Wyróżniony został także uczestnik najmłodszy – Maja Borowska oraz najbardziej doświadczony – Irena Kozak.

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj się


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2018 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2018.
Pokaż stopkę